بیشترین بازدیدها

یادداشت

مسئول بازرسی و نظارت اتاق اصناف شهرستان اسدآباد خبر داد؛

پلمپ ۱۹ مورد واحد صنفی فاقد پروانه کسب/انجام ۷۵۰ مورد بازرسی از واحدهای مختلف

آخرین ویرایش در:
هادی نامور بااشاره به انجام ۷۵۰ مورد بازرسی از واحدهای مختلف صنفی در طی یک ماه، گفت: در این ماه ۱۹ مورد واحد صنفی فاقد پروانه کسب پلمپ شده است.

هادی نامور، مسئول بازرسی و نظارت اتاق اصناف شهرستان اسدآباد در گفت‌گو با خبرنگار عصر همدان؛ با بیان اینکه ۷۵۰مورد مورد بازرسی و نظارت از تمامی واحد‌های صنفی خرده فروشی ، کلی فروشی ، انبارها و فروشگاه های زنجیره ای شهر در طول ماه دی انجام شده، اظهار کرد: ۲۵ مورد تخلف از این واحدها به تعزیرات حکومتی ثبت و ارجاع داده شده است.

وی بااشاره به تعداد ۲۱ مورد گشت مشترک با ادارات مرتبط، گفت: ۲۵ مورد شکایات مردمی بصورت حضوری، تماس تلفنی و سامانه پیامکی به ثبت رسیده است.

مسئول بازرسی و نظارت اتاق اصناف شهرستان اسدآباد گفت: در این زمینه تعداد ۷۱ مورد اخطار ماده ۲۷و۲۸ ق.ن.ص، به واحد‌های صنفی فاقد پروانه کسب و لازم به تمدید و تجدید ارائه شده است.

وی از پلمپ ۱۹ مورد واحد‌های صنفی فاقد پروانه کسب و فاقد تمدید و تجدید در این شهرستان خبر داد و افزود: تعداد ۴۷ مورد بازرسی و بازدید مشترک از واحد‌های صنفی نانوایان شهر و روستا و ۲ مورد با حضور قاضی تعزیرات حکومتی، نماینده فرمانداری و اداره صمت از بوفه و آشپزخانه مراکز دولتی(بیمارستان قائم) انجام شده است.

نامور همچنان راه های ارتباطی مردم با واحد بازرسی و نظارت را از طریق تلفن ۳۳۱۲۶۵۵۴ و سامانه پیامکی ۱۰۰۰۱۲۷ اعلام کرد.

انتهای پیام/ن

آخرین مطالب