بیشترین بازدیدها

یادداشت

فرماندار سابق بهار: 

از خودم در جایگاه فرمانداری رضایت دارم/ قصدم خدمت بود و در مسئولیتم کم فروشی نکردم

احسان قنبری اظهار کرد: برای حل مشکلات شهرهای بهار، لالجین، صالح آباد و مهاجران چهار نسخه برای شهرستان وجود دارد.

به گزارش عصرهمدان؛ احسان قنبری فرمانداراسبق شهرستان بهار در مراسم تودیع خود با تشکر از حضور مدعوین از ۱۲۵ هزار نفر جمعیت ۴ شهر بهار، ۷۰ روستا طلب حلالیت نمود و از اینکه در طول دوره خدمت توفیق خدمت گذاری به مردم شهرستان بهار را داشت اظهار خرسندی کرد.

وی از استاندار، نمایندگان مجلس شهرستان، ائمه جمعه شهرستان، سپاه، اطلاعات،دادگستری، مدیران ادارات، تشکلات، همکاران فرمانداری، بخشداری، خانواده شهدا، دهیاران، شورای شهر و روستا، روسای دانشگاه و NGOها و اصحاب رسانه تقدیر و تشکر کرده و عنوان کرد: به لحاظ انتخاب دکتر نباتی از استاندار تشکر میکنم و امید دارم که مشکلات شهرستان نیز به مرور حل شود.

فرماندار سابق بهار با بیان اینکه چند ماهی میشد که منتظر این جابه جایی بودم تصریح کرد: امروز سبک بار شده ام و از خودم راضی هستم چون قصدم خدمت بوده و در مسئولیتم کم فروشی نکردم.

قنبری با اشاره به عملکرد خود در شهرستان بهار گفت: در طول خدمت کارهای مهمی انجام دادم اما برخی از کارها در گزارش و تصویر نمی گنجد و آن حاکم کردن اخلاق در حفظ کرامت انسانیت مراجعین است و بنده در مدت مسئولیت خود ارادتمند ائمه جمعه بودم چرا که جایگاه آنها مورد احترام است و پادگان قهرمان را به ترکیب شواری تامین شهرستان افزودم و دو انتخابات مهم و حیاتی در این مدت به کمک معتمدین، هیئت اجرایی و نظارت با سلامت کامل انجام شد.

وی به برخی از پروژه هایی که در شهرستان بهار ناتمام مانده اشاره کرد و گفت: منجمله این پروژه ها مسیر گردشگری ۲/۵کیلومتری بهار و لالجین، احداث تقاطع ورودی بهار،  جدا شدن دو حوزه انتخابیه بهار و کبودرآهنگ، احداث ناحیه صنعتی شوریجات و ترشیجات مهاجران و است که علی رغم تلاش های ما و وجود دست های پنهان به سرانجام نرسید و از آقای توسلی و آقای نباتی درخواست دارم که این پروژه ها را اجرایی نمایند.

قنبری با اشاره به اینکه برای حل مشکلات شهرهای بهار، لالجین، صالح آباد و مهاجران چهار نسخه برای شهرستان وجود دارد، گفت: مسئله شهر بهار ساماندهی سیب زمینی نیست، بلکه سرمایه گذاری سرمایه داران در خارج از بهار است و نسخه لالجین حفظ سفال لالجین به دست هنرمندان است و خودشان باید صنعت سفال را نجات دهندو توسعه مهاجران و رمز موفقیت آن پاک کردن کلمه محرومیت از دهان ها و رمز توسعه صالح آباد اتصال مسیر صالح آباد به دو راهی زاغه است.

فرماندار سابق بهار تصریح کرد: سرمایه من خوشنودی اکثریت مردم در پایان کار من است و اکثر مردم از عملکرد من راضی هستند مگر در مورد تقسیمات سیاسی، که نزدیکی به همدان فرصت و تهدیدی است که از سال ۷۴ بهار از همدان جدا شده و تا ۹۸ یک وجب کم نشده بود بلکه ۲۲۰ هکتار به مرز جغرافیایی بهار اضافه شد چند ماه پیش هم ۵۰ هکتار با امضای استاندار سابق به مرز سیاسی بهار اضافه شد.

انتهای پیام/ق

آخرین مطالب