بیشترین بازدیدها

یادداشت

هجدهمین نمایشگاه تخصصی صنعت ساختمان در همدان برگزار می‌شود

به گزارش عصر همدان، شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی استان همدان با همکاری اداره کل راه و شهرسازی، سازمان نظام مهندسی ساختمان، انجمن انبوه‌سازان مسکن و ساختمان و انجمن پیمانکاران عمرانی استان همدان هجدهمین نمایشگاه تخصصی صنعت ساختمان آسانسور و درب و پنجره را برگزار خواهد کرد.

همزمان با این نمایشگاه پانزدهمین نمایشگاه تاسیسات، سیستم‌های سرمایشی و گرمایشی نیز در این شهر برگزار می شود.

نمایشگاه تخصصی صنعت ساختمان از ۱۳ شهریورماه کار خود را آغاز می‌کند و تا شانزدهم شهریورماه با حضور ۵۰ شرکت‌کننده از استانهای تهران، مرکزی، اصفهان، قم، قزوین و همدان درفضایی بالغ بر ۲ هزار و ۵۰۰ مترمربع میزبان بازدیدکنندگان خواهد بود.

تاکید نمایشگاه این دوره بر تولید داخلی بوده و استفاده از مصالح، ابزار و طرح‌هایی که بیشترین باروری اقتصادی را در پی‌داشته و هماهنگ و متناسب با فرهنگ، دین و اقلیم کشور باشد، مهم ترین دغدغه مشارکت‌کنندگان است.

در ایام برگزاری این نمایشگاه از طرح جامع شهری با حضور معاون وزیر راه و شهرسازی و مسوولان استانی رونمایی خواهد شد، همچنین دربرنامه‌ای دیگر کارگاه مقررات ملی ساختمان توسط اداره راه و شهرسازی راه‌اندازی می‌شود.

 مراسم افتتاح نمایشگاه سه شنبه ۱۳ شهریورماه، ساعت ۱۷ با حضور مسوولان استانی انجام می‌شود و ساعات بازدید از آن نیز ۱۶ تا ۲۱ است.

آخرین مطالب