وزیر فرهنگ در دیدار اهالی رسانه همدان:

دولت شیوه های سنتی مدیریت را کنار گذاشته و روش های نوین را به کار خواهد بست

آخرین ویرایش در:
اهالی فرهنگ و رسانه استان همدان صبح امروز جمعه دوازدهم آذرماه، میزبان “محمدمهدی اسماعیلی” وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی بودند.

به گزارش عصرهمدان؛ اهالی فرهنگ و رسانه استان همدان، روز جمعه دوازدهم آذرماه، با محمدمهدی اسماعیلی، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی دیدار کردند.

وزیر فرهنگ در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در حال جمع بندی بودجه در مجلس هستیم و دولت جدید خودش را مکلف به حل شدن مشکلات می داند.

اسماعیلی افزود: در روزهای آینده سند تحول حکمرانی در جمهوری اسلامی رونمایی می شود که تلاش بر این است اقداماتی صورت بگیرد که بتوان این سند را اجرایی کرد. دولت بنا دارد شیوه های مرسوم مدیریتی که مشکلات ایجاد کرده را کنار بگذارد و شیوه های نوین را امتحان کند.

وی تاکید کرد: ماموریت ما در حوزه فرهنگ و ارشاد اسلامی باید ارتقا فرهنگ باشد؛ چرا که فرهنگ پیشران حرکت دولت سیزدهم است و بر همه حوزه ها مقدم است.

اسماعیلی ادامه داد: در لایحه بودجه که زمان زیادی صرف آن شده است زوایای خوبی برای فرهنگ دیده شده است.

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: استان همدان پتانسیل های خوب و نمایندگان فعالی دارد که می توانند برای استان مفید واقع شوند.

وی تاکید کرد: بخش بسیار زیادی از دغدغه های رسانه ها در دست اجرا است و به دنبال راه حل هایی برای آن هستیم که سند بزرگی پیش بینی کنیم و گام مهمی در این حوزه برداریم.

انتهای پیام/آ

آخرین مطالب