بیشترین بازدیدها

یادداشت

نماینده مردم بهار و کبودراهنگ در مجلس شورای اسلامی:

شهدا زمینه ساز تمدن اسلامی هستند و بشریت بدهکار آنهاست/تاکید بر توزیع عادلانه اعتبارات بین شهرستان ها

فتح اله توسلی در یادواره ۸۵شهید والامقام حوزه مقاومت بسیج امام سجاد (ع) آبرومند، شهدا را زمینه ساز تمدن اسلامی خواند و بشریت را بدهکار آنان نامید و گفت: اگر بخواهیم به تمدن نوین اسلامی دست پیدا کنیم، باید بدانیم نخستین مولفه آن کار و تلاش است.

به گزارش عصرهمدان؛ فتح اله توسلی، نماینده مردم بهار و کبودراهنگ در مجلس شورای اسلامی در یادواره ۸۵شهید والامقام حوزه مقاومت بسیج امام سجاد (ع) آبرومند؛ شهدا را زمینه ساز تمدن اسلامی خواند و بشریت را بدهکار آنان نامید و گفت: اگر بخواهیم به تمدن نوین اسلامی دست پیدا کنیم، باید بدانیم نخستین مولفه آن کار و تلاش است.

نماینده مردم بهار و کبودراهنگ در مجلس شورای اسلامی گفت: تمدن سازی بدون توجه به ارزش ها، آرمان های انقلاب و پیشرفت غیر ممکن است چرا که ما بدنبال توسعه نیستیم بدنبال پیشرفتی هستیم که عدالت دارد.

وی با بیان این که برای انقلابی ماندن و مبارزه با استکبار جهانی نیازمند مدل سبک شهدا هستیم گفت: هرکس در هر جایی که است باید وظیفه خود را درست انجام دهد ،عرصه را بشناسد و هوشیار باشد.

توسلی با اشاره به توزیع نا عادلانه اعتبارات اشاره کرد و گفت: تمام امکانات و اعتبارات باید متوازن توزیع شود شهرستانهای بهار و کبودراهنگ مملو از استعداد ها وظرفیت هایی است به شرط آن که شرایط مهیا شود تا دیده شوند

انتهای پیام/ق

آخرین مطالب