بیشترین بازدیدها

یادداشت

نماینده مردم همدان در مجلس شورای اسلامی:

تفکر بسیجی در عرصه های بین المللی، هرجا بوده پیروز شده است

حجت الاسلام فلاحی در جمع فرماندهان و کارکنان پایگاه نوژه همدان ضمن تبریک هفته بسیج گفت: کشور در اوایل انقلاب هم از لحاظ فرهنگی, هم در عرصه اقتصادی و هم در عرصه نظامی دچار جنگ ترکیبی بود و در این شرایط امام امت فرمان تشکیل بسیج را صادر کردند.

به گزارش عصرهمدان؛ حجت الاسلام احمدحسین فلاحی، رئیس فراکسیون محور مقاومت در جمع فرماندهان و کارکنان پایگاه نوژه همدان با بیان اینکه اظهار نظر صحیح و تصمیم صحیح در عرصه های مختلف مهم و ارزشمند است، افزود: آنچه که شهیدانی چون ستاری و اردستانی را پرورش می دهد و تصمیمات دقیق و حساب شده را
می گیرند و رمز برتری رزمندگان چون شهید ستاری ها می شود نشات گرفته از آموزه های دینی است.

حجت الاسلام فلاحی با اشاره به بعد معرفتی رزمندگان گفت: آنچه که پای فرماندهی چون شهید سلیمانی را در جنگ نگه می دارد و به قول خود در نابوی داعش عمل میکند همان بعد معرفتی است.

وی تصریح کرد در تمام عرصه ها سیاسی, اقتصادی و فرهنگی اگر پشتوانه معرفتی داشته باشیم سر آمد خواهیم بود.

رئیس فراکسیون محور مقاومت افزود: یک دیپلمات سیاسی اگر پشتوانه معرفتی قوی داشته باشد دیپلماسی او به دیپلماسی قدرت تبدیل می شود و اگر از بعد معرفتی ضعیف باشد. دیپلماسی ترس و ذلت را انتخاب می کند.

نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس رمز پیروزی در تمام عرصه ها را تفکر بسیجی دانست و افزود: امروز به برکت آموزه های دینی شاهد شکستن هیمنه دشمن در عرصه های زمینی و دریایی و هوایی هستیم.

رئیس فراکسیون مجور مقاومت با بیان اینکه با تفکر بسیجی نه تنها سرزمین خود را حفظ کرده ایم بلکه قلوب همه ازادگان جهان را هم با تفکر بسیجی آشنا کرده ایم.

حجت الاسلام فلاحی با بیان اینکه در عرصه های نظامی نگرانی وجود ندارد و نیروهای مسلح ما آنقدر قوی شده اند که دشمن جرات نگاه چپ به ایران عزیز ما را ندارد.

وی افزود: دشمن امروز به دنبال جنگ نظامی نیست بلکه دنبال جنگ اقتصادی و معرفتی است.

نماینده مردم در خانه ملت عنوان کرد: کشور برای قوی شدن نیاز دارد تا در همه عرصه ها مانند عرصه نظامی در بعد معرفتی و هم در بعد تخصصی خود قوی شود.

رئیس فراکسیون محور مقاومت تفکر بسیجی در عرصه های بین المللی هم هرجا بوده پیروز شده است.

وی افزود: کشور سوریه, یمن, عراق, لبنان و …. هرجا که این تفکر وجود دارد پیروزی وجود دارد.

وی در پایان گفت: کلینتون خود اعتراف کرد برای ایجاد داعش ٨٠ کشور را رفتم تا داعش ایجاد شد. و تنها تفکری که جلوی آن همه وحشی گری را گرفت همان تفکر بسیجی بود.

انتهای پیام/

آخرین مطالب