بیشترین بازدیدها

یادداشت

سرپرست اداره ورزش و جوانان نهاوند مطرح کرد؛

دعوت دختر نوجوان نهاوندی به اردوی تیم ملی وزنه برداری

سرپرست اداره ورزش و جوانان نهاوند گفت: یکی از بانوان با استعداد نهاوند جهت حضور در مسابقات جهانی به اردوی تیم ملی وزنه برداری دعوت شد.

به گزارش عصرهمدان؛ سلیمان جوانمردی در گفت و گو با خبرنگاران گفت: شهرستان نهاوند یکی از قطب های ورزش وزنه برداری در استان همدان است و استعداد های بسیار خوبی در این شهرستان داریم.

وی از از دعوت بانوی ورزشکار نهاوندی به اردوی تیم ملی خبر داد و اظهار داشت: از خانم عسل کدخدایی وزنه‌بردار نوجوان و خوش آتیه نهاوندی جهت شرکت در اردوی تیم ملی وزنه برداری بزرگسالان جمهوری اسلامی ایران دعوت به عمل آمد.

جوانمردی افزود: این اردو آخرین مرحله از اردوی تیم ملی وزنه برداری بزرگسالان جهت اعزام به مسابقات جهانی ازبکستان می باشد.

وی ادامه داد: اردوی مذکور از یکم تا هجدهم آبان ماه در کمپ تمرین تیم ملی وزنه برداری در مجموعه ورزشی آزادی تهران برگزار خواهد شد.

سرپرست اداره ورزش و جوانان نهاوند گفت: عسل کدخدایی دختر شایسته نهاوندی علی رغم اینکه در رده سنی نوجوانان وزنه می زند به علت شایستگی هایی که از خود نشان داده مورد توجه مربیان تیم ملی قرارگرفته و به اردوی تیم ملی بزرگسالان دعوت شده است.

وی در پایان بیان داشت: خانم کدخدایی در دره های مختلف سنی در کشور عناوین و مقام های زیادی به دست اورده است و امیدواریم در عرصه های بین المللی نیز برای کشورمان افتخار آفرینی کند.

انتهای پیام/س

آخرین مطالب