پیگیری یک مطالبه/بخشدار پیرسلمان اسدآباد:

اختلاف نظر اهالی روستای حسین‌آباد کلیایی موجب عدم اجرای عملیات عمرانی شده!/تا اعتبارات هست، اهالی همکاری کنند

وضعیت کوچه های روستای حسین آباد اسدآباد آنقدر اسفناک و نابسامان است که مردم را در روزهای زمستانی بامشکل مواجه می کند، مسئولان از امروز به فکر حل مشکل تردد اهالی روستا باشند.

به گزارش عصرهمدان؛ روستای حسین آباد یکی از روستاهای دهستان کلیایی شهرستان اسدآباد در چند کیلومتری اسدآباد قرار گرفته است؛

این روستا با ۵۵ خانوار دارای ۲۸۰ نفر جمعیت است که بنا به گفته یکی از اهالی روستا دارای مشکلات فقر و بیکاری ، مشکل بازسازی مدرسه و مسجد ، مشکل بهداشت آب اشامیدنی، وضعیت نابسامان کوچه ها و راه های بین روستایی است.

یکی از اهالی روستا با ارسال تصاویری از کوچه های این روستا، از وضعیت نابسامان و اسفناک این روستا در آستانه فصل سرما و بارش برف و باران برای تردد مردم خبر داد .

انتظار می رود که مسئولان از امروز به فکر حل مشکل تردد اهالی این روستا باشند.

محمود فیروزبخت، بخشدار پیرسلمان اسدآباد در پاسخ به این مطالبه در گفت‌وگو با خبرنگار عصر همدان، اظهار کرد: روستای حسین آباد کلیایی یک خیابان اصلی و ۴ کوچه فرعی دارد که عملیات بهسازی در خیابان اصلی و ۲ کوچه آن انجام گرفته است.

وی ادامه داد: در سال جاری و طی چند روز گذشته با حضور کارشناسان بنیاد مسکن و کارشناسان عمران بخشداری مجددا بنا بود در دو کوچه باقیمانده نیز عملیات بهسازی انجام پذیرد که متاسفانه به دلیل اختلاف نظر اهالی با یکدیگر از اجرای طرح هادی و عقب نشینی منازل براساس طرح مزبور حتی با حضور بیل مکانیکی جلوگیری و از انجام عملیات عمرانی و پی کنی برای جدول گذاری ممانعت شد.

بخشدار پیرسلمان اسدآباد با بیان اینکه قرار بود عملیات اجرایی عمرانی دو کوچه باقی مانده روستای حسین آباد هم از محل اعتبارات دهیاری هزینه شود، افزود: در سال جاری از محل اعتبارات در اختیار نماینده مجلس مبلغ ۵۰۰ میلیون تومان برای بهسازی این روستا در نظر گرفته شده که بناست توسط بنیاد مسکن شهرستان انجام شود.

انتهای پیام/ن

آخرین مطالب