مدیرکل کانون پرورش فکری همدان مطرح کرد؛

افزایش سه برابری کارگاه‌های مجازی آموزشی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان همدان

بهناز ضرابی‌زاده اظهار کرد:  در اولین دوره از برگزاری کارگاه‌های مجازی در سال گذشته، ۲۰ کارگاه جهت ثبت‌نام و حضور مجازی اعضا در سطح استان همدان تشکیل شد اما با استقبال کودکان و نوجوانان، کارگاه‌های مجازی در فصل پاییز سال ۱۴۰۰ به ۶۱ کارگاه آفزایش یافت.

به گزارش عصر همدان، بهناز ضرابی‌زاده، مدیرکل کانون استان، در جلسه بررسی و تشریح کارگاه‌های آموزشی فصل پاییز برای کودکان و نوجوانان با حضور نمایندگان دستگاه‌های اداری همدان گفت: در اولین دوره از برگزاری کارگاه‌های مجازی در سال گذشته، ۲۰ کارگاه جهت ثبت‌نام و حضور مجازی اعضا در سطح استان تشکیل شد اما به لطف خداوند و همت و تلاش همکاران و استقبال کودکان و نوجوانان، کارگاه‌های مجازی در فصل پاییز سال ۱۴۰۰ به ۶۱ کارگاه آفزایش یافت.

ضرابی زاده افزود: کانون مکانی است که علاوه بر شناسایی و کشف استعدادهای کودکان، سعی در رشد و پرورش فکری آن‌ها نیز دارد. سپس از نمایندگان ادارات خواست تا به عنوان سفیران کانون در ادارات مربوطه نسبت به اطلاع‌رسانی فعالیت‌های کانون اقدام نمایند.

در پایان این جلسه نمایندگان دستگاه های اداری از نمایشگاه آثار مربیان در کارگاه‌های مختلف مجازی که در سالن جلسات این مرکز برپا شده بود بازدید و دو تن از مدرسان کارگاه‌ها به نمایندگی توضیحات لازم پیرامون نحوه ثبت‌نام و استفاده کودکان و نوجوانان از کارگاه ها را عنوان کردند.

مدیرکل کانون استان خاطر نشان کرد: ثبت‌نام کارگاه‌های فصل پاییز از ۱۸ مهرماه‌ در سراسر استان آغاز و تا پایان مهرماه ادامه دارد.

انتهای پیام/ ط

آخرین مطالب