بیشترین بازدیدها

یادداشت

رئیس مرکز بهداشت نهاوند خبر داد؛

تزریق واکسن کرونا برای ۶۸ درصد مردم نهاوند/ تزریق بیش از ۱۴۷ هزار دز

رئیس مرکز بهداشت نهاوند گفت: تا امروز در شهرستان نهاوند بیش از ۱۴۷ هزار دز واکسن کرونا برای گروه های هدف تزریق شده است.

علی احسان خیشوند در گفت و گو با خبرنگار عصرهمدان؛ گفت: کار تزریق واکسن کرونا در مراکز تجمیعی، جامع سلامت و همچنین خانه های بهداشت روستایی شهرستان نهاوند ادامه دارد.

وی اظهار داشت: تا امروز ۶۸ درصد شهروندان گروه هدف که شامل افراد ۱۸ سال به بالا می شوند در شهرستان نهاوند واکسن کرونا تزریق کرده اند.

خیشوند افزود: در مجموع نوبت اول و دوم تا امروز ۱۴۷ هزار و ۴۳۳ دز واکسن کرونا در شهرستان نهاوند تزریق شده و این روند ادامه دارد.

وی همچنین گفت: با شروع تزریق واکسن کرونا توسط دانش آموزان بیش از ۶۷ درصد از دانش آموزان نهاوندی نیز واکسینه شدند.

رئیس مرکز بهداشت نهاوند اظهار داشت: بیش از ۶۷ درصد از دانش آموزان گروه هدف شهرستان نهاوند با مراجعه به پایگاه های تجمیعی واکسیناسیون و مراکز خدمات جامع سلامت واکسن خود را تزریق کرده اند.

وی افزود: والدین دانش آموزان ۱۲ تا ۱۸ ساله به منظور ایمن نمودن فرزندان خود می توانند تا قبل از بازگشایی مدارس با مراجعه به پایگاه های تجمیعی واکسیناسیون کرونا و مراکز خدمات جامع سلامت واکسن فرزند خود را تزریق نمایند.

رئیس مرکز بهداشت نهاوند گفت: مهمترین عوامل پیشگیری از شیوع بیماری کرونا تزریق واکسن و رعایت پروتکل های بهداشتی است و بعد از تزریق واکسن نیز شهروندان باید همچنان شیوه نامه های بهداشتی را رعایت کنند.

خیشوند در پایان اظهار داشت: شهرستان نهاوند از نظر تامین واکسن و امکانات مورد نیاز مشکلی ندارد و از شهروندان درخواست داریم تا هرچه سریعتر نسبت به تزریق واکسن اقدام کنند.

شهرستان نهاوند هم اکنون در وضعیت نارنجی کرونایی قرار دارد.

انتهای پیام/س

آخرین مطالب