بیشترین بازدیدها

یادداشت

رئیس بسیج جامعه پزشکی همدان مطرح کرد؛

اتمام واکسیناسیون کرونای استان همدان تا پایان آبان

آخرین ویرایش در:
دکتر بهرامی‌خو گفت: با اجرای گام پنجم طرح شهید قاسم سلیمانی برای شتاب دادن به روند واکسیناسیون در استان همدان، روزانه بین ۱۶ هزار تا ۲۰ هزار دوز واکسن تزریق می شود.

به گزارش عصرهمدان؛ دکتر بهرامی‌خو، رئیس بسیج جامعه پزشکی همدان در گفت و گو با خبرنگاران عنوان کرد: با اجرای گام پنجم طرح شهید قاسم سلیمانی برای شتاب دادن به روند واکسیناسیون در استان روزانه بین ۱۶ هزار تا ۲۰ هزار دوز واکسن تزریق می شود.

وی گفت: در استان همدان ۱ میلیون و ۲۵۰ هزار نفر جامعه هدف بالای ۱۸ سال وجود دارد که تا کنون بیش از ۸۰۰ هزار دوز واکسن در استان تزریق شده است.
اتمام واکسیناسیون استان تا پایان آبان

وی افزود: با ادامه این روند درصورتی که همچنان روزانه ۲۰ هزار دوز واکسن در استان تزریق شود تا پایان آبان ماه کل جمعیت استان همدان هر دو دوز واکسن را دریافت خواهند کرد.

دکتر بهرامی‌خو در ادامه با بیان اینکه اجرای طرح شهید سلیمانی در قالب تیم های مراقبتی، حمایتی و نظارتی در استان از آذرماه سال ۹۹ اجرا شد و در قالب این طرح در گام ابتدایی غربالگری و شناسایی بیماران صورت گرفت گفت: در گام بعدی تیم های حمایتی به بیماران و سالمندان خدمات نگه داری و حمایتی ارائه و اقلام موردنیاز آنها را تهیه و در اختیارشان قرار می دادند.

وی اظهار داشت: در گام سوم تیم های نظارتی با حضور در مراکز عمومی، دولتی، و مجموعه ها در مورد عدم رعایت پروتکل ها تذکرهای لازم را می دادند و در صورت نیاز با همکاری دستگاه های قضایی اقدامات لازم انجام می شد.

رئیس بسیج جامعه پزشکی همدان با تاکید بر اینکه در طرح شهید قاسم سلیمانی در برهه‌های مختلف و شکل های گوناگون داوطلبان و تیم های بسیجی و مردمی حضور داشتند گفت: در بحث حمایتی ۴۱۷ تیم با هزار و ۴ نفر عضو فعال بودند که در تأمین داروهای موردنیاز بیماران مبتلا، تأمین خدمات موردنیاز سالمندان در خانه، حمایت معیشتی، و.. به مردم استان خدمات ارائه می‌دادند.

انتهای پیام/

آخرین مطالب