بیشترین بازدیدها

یادداشت

نائب رئیس شورای شهر ملایر خبر داد؛

توجه به حاشیه شهر و جذب سرمایه‌گذار اولویت‌های شورای شهر/ تشکیل کمیسیون عمران شورای شهر پس از چهار سال

مظاهر روزبهانی گفت: کمیسیون عمران شورای شهر پس از چهار سال و با حضور نخبه‌های عمران و معماری دارای توانایی و صلاحیت تشکیل می‌شود.

مظاهر روزبهانی نائب رئیس شورای شهر ملایر در گفت‌وگو با خبرنگار عصر همدان با اشاره به مهم‌ترین اولویت‌های کاری شهرداری اظهار کرد: با اتمام روند انتخاب شهردار گام دوم شورای شهر آغاز شد.

وی افزود: در طول مدت انتخاب شهردار و در نشست با کاندیداهای شهرداری نخستین اولویت خواسته‌شده از آن‌ها اقدامات عمرانی در سطح شهر بود.

روزبهانی بیان کرد: توجه به حاشیه شهر و انجام اقدامات عمرانی مؤثر که در این سال‌ها مغفول مانده است از دیگر خواسته‌های شورای اسلامی شهر از شهردار است.

وی تکمیل وضعیت حفاری‌های انجام‌شده توسط اداره آب و فاضلاب در سطح بیان کرد: با توجه به نزدیک بودن به فصل بارندگی زیرسازی و آسفالت حفاری‌ها در اولین فرصت انجام شود.

نائب رئیس شورای اسلامی شهر ملایر جذب سرمایه‌گذاران را از دیگر اولویت‌های کاری شورای شهر عنوان کرد و گفت: اعضای شورای شهر سرمایه‌گذاران متعددی را شناسایی کرده‌اند.

وی افزود: این سرمایه‌گذاران به‌مرور به شهرداری معرفی‌شده تا با استفاده از ظرفیت‌های موجود در شهر بتوان درآمد پایداری ایجاد کرد.

روزبهانی تکمیل پروژه‌های نیمه‌تمام را از دیگر خواسته‌های شورای شهر از شهرداری عنوان کرد و گفت: در دوره گذشته شورای اسلامی و شهرداری سرمایه‌گذاری‌هایی روی پروژه‌های مختلف انجام‌شده است.

وی افزود: برخی از این پروژه‌ها تا ۹۰ درصد نیز پیشرفت داشته‌اند و نیاز است که تکمیل شوند و نباید این پروژه‌ها مغفول بمانند چراکه باعث ضرر به شهر می‌شود.

نائب رئیس شورای اسلامی شهر ملایر با اشاره به تشکیل کمیسیون عمران در شورای شهر ملایر بیان کرد: در دوره گذشته کمیسیون عمران در شورای شهر تشکیل نشد.

وی افزود: از هفته آینده جلسات کمیسیون عمران شورای شهر آغازشده و نخبه‌های عمران و معماری دارای توانایی و صلاحیت در این عضو کمیسیون می‌شوند.

روزبهانی افزود: طرح‌های عمرانی شهرداری ابتدا در کمیسیون عمران شورای شهر چکش‌کاری شده و پس‌ازآن برای اجرا به شورای شهر ارجاع داده می‌شود.

انتهای پیام/گ

۱ دیدگاه

  1. باسلام وخداقوت به سردبیرومدیرمسئول وهمه خبرنگاران پرتلاش پایگاه خبری عصرهمدان..جناب دکترمظاهرروزبهانی شما درزمان تبلیغات باشعارتغییروتحول اساسی وجذب سرمایه گذار رأی واعتماد مردم را جلب کردید..ولی درعمل نشان دادید که ذره ای برای رأی واعتماد مردم ارزش قائل نیستیدوشهروندان ملایری هم ازاینکه به شما اعتماد کردن بشدت پشیمان هستن واگرامکان پس گرفتن رأی بود صدرصد اینکارومیکردن..شما دوماه مردم ملایررا با برگزاری جلسات متعدد انتخاب شهردارسرکارگذاشتید.ودرآخرمشخص شدجلسات برای فریب مردم بوده وشما درشورای ششم ملایرکاری کردید که هیچ شورایی درکشورانجام نداد.جناب دکتر مگرمیشه شهرداری را که هیچ برنامه ای به شورا ارائه نداده انتخاب بشه..جناب روزبهانی ازاینکه دوستان وآشنایان را مجاب کردم به جنابعالی وافرادی که درشورا به رأی واعتماد مردم پشت کردن رأی بدن بشدت پشیمانم .جناب دکتر امروز شهروندان ملایری ازمهندس فرزادزهره وندی بعنوان یک قهرمان ومدافع رأی واعتمادمردم یاد میکنند ومطمعنم مهندس زهره وند میتونه سالها بدون تبلیغات با اعتماد مردم درشورای شهروحتی مجلس شورای اسلامی راه پیدا کنه وافتخاری باشه برای شهروشهروندان ملایری…

دیدگاه بسته شده است

آخرین مطالب