گزارش تصویری:

بازدید سرزده فرمانده و جانشین سپاه استان همدان از مرکز واکسیناسیون و بیمارستان اسدآباد

پیش از ظهر امروز فرمانده و جانشین سپاه انصار الحسین(ع) استان همدان از مرکز واکسیناسیون، محل زنجیره سرد واکسن، و بخش های کرونایی و تنفسی بیمارستان اسدآباد بازدید کردند.

به گزارش عصر همدان؛ در این بازدید که علاوه بر فرمانده سپاه انصارالحسین(ع) استان و جانشین وی، رئیس و معاونان دانشکده علوم پزشکی و فرمانده سپاه ناحیه اسدآباد حضور داشتند، سردار مهدی فرجی، به عنوان بازرس ستاد کرونای استان همدان با نظارت دقیق و کارشناسانه بر موضوع واکسیناسیون، روند نگهداری واکسن و حمل آن به مرکز واکسیناسیون، جویای حال مردم در حین امر دریافت واکسن و بیماران کرونایی و پرستاران و پزشکان شد.

در این بازدید فرمانده سپاه انصار الحسین(ع) استان همدان هم با عرض خداقوت به پزشکان و پرستاران در محل بیمارستان و مرکز واکسیناسیون، آنان را نیروهای جهادگر و مدافع سلامت خواند.

سردار مهدی فرجی، جانشین سپاه انصار الحسین(ع) استان همدان در حین بازرسی ار مرکز کووید ۱۹ شهرستان اسدآباد با مردم به صورت چهره به چهره، صحبت و جویای احوال آنان در زمان دریافت واکسن و رفتار عوامل بهداشتی در مراکز واکسیناسیون شد و شاهد رضایتمندی آنان بود.

وی در زمان بازدید از بیمارستان حضرت قائم (عج) اسدآباد با تأکید بر استفاده ماسک و رعایت پروتکل بهداشتی، خواستار توجه بیشتر مردم نسبت به امر واکسیناسیون شد.

جانشین فرمانده سپاه انصار الحسین (ع) همدان با اشاره به اینکه سپاه روز گذشته در همکاری با علوم پزشکی واکسن مورد نیاز استان را به استان همدان حمل کرده، گفت: مردم را به دریافت واکسن تشویق کنید چرا که بسیاری از افرادی که در بیمارستان اسدآباد بستری هستند، هنوز واکسن نزده اند.

وی در بخشی از این بازدید به صورت سرزده وارد اتاق پزشک اورژانس شد و با خداقوتی به این پزشک از زحمات او در ایام قدردانی کرد.

سردار مجیدی و سردار فرجی به همراه فرمانده سپاه اسدآباد و عوامل علوم پزشکی با حضور در محل زنجیره سرد واکسن از میزان دز واکسن وارد شده به اسدآباد و نحوه نگهداری آن بازدید کردند.

تصاویری از این بازدید ببینید.

انتهای پیام/ن

آخرین مطالب