معاون عمرانی فرمانداری همدان:

شیوه نامه مدیریت حمل بار در شورای ترتفیک شهرستان بررسی و تایید شد

آخرین ویرایش در:
‍ معاون عمرانی فرمانداری همدان اظهار کرد: شیوه نامه مدیریت حمل بار در شورای ترتفیک شهرستان بررسی و تایید شد.

به گزارش عصرهمدان؛ رضا زمانی در جلسه شورای هماهنگی ترافیک شهرستان همدان گفت : شیوه نامه مدیریت حمل بار در داخل شهر همدان که توسط سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری همدان تهیه و تنظیم گردیده بود مطرح و کلیات آن به تایید شورای ترافیک شهرستان رسید .

معاون امور عمرانی فرمانداری همدان افزود : این شیوه نامه جهت تایید نهایی به شورای همتای استان ارسال می گردد .

وی یادآور شد : بر اساس ماده ۳۲ قانون رسیدگی به تخلفات رانندگی، شهرداریها موظفند حمل و نقل بار و مسافر در داخل محدوده شهرها را در قالب موسسات و شرکتهای تعاونی و یا خصوصی ساماندهی و بر آنها نظارت کنند.

زمانی افزود : در این راستا این شیوه نامه توسط شهرداری همدان تهیه گردیده تا فعالیت وانت بارها ، کامیون های حمل نخاله ، کامیونهای حمل بار و… در سطح شهر بطور مطلوبتر مدیریت شود.

وی تصریح کرد : اجرای مطلوب این قانون نیاز به هماهنگی و همکاری با سایر دستگاهها از جمله سازمان صمت ، راهداری و حمل ونقل و پلیس راهور دارد که مقرر شد در جلسات کارشناسی تعیین تکلیف شود .

معاون فرماندار همدان افزود : شیوه نامه حمل‌ونقل بار درون‌شهری با هدف بهبود وضعیت جابجایی بار، کاهش آسیبهای احتمالی به زیر ساختهای خدمات شهری و رفع چالش‌های اصلی مرتبط با این بخش از ترافیک شهری انجام می شود.

انتهای پیام/

آخرین مطالب