با حضور مدیر کل ورزش و جوانان استان همدان صورت گرفت؛

بررسی راهکارها و اولویت های پیشرفت رشته پانکریشن در استان همدان

با حضور با حضور مدیر کل ورزش و جوانان استان همدان راهکارها و اولیت های پیشرفت و توسعه رشته ورزشی پانکریشن در استان همدان مورد بررسی قرار گرفت.

به گزارش عصر همدان صبح امروز دومین جلسه کمیته پانکریش استان همدان در راستای بررسی راهکارها و اولویت های توسعه و پیشرفت این رشته ورزشی با حضور مدیر کل ورزش و جوانان استان همدان و رئیس این کمیته و معاونت های ورزشی استان برگزار شد.

دکتر حمید سیفی مدیر کل ورزش و جوانان استان همدان در این نشست تخصصی اظهار کرد: برای توسعه ی پانکریشن در سطح استان برنامه محور حرکت خواهیم کرد و با برنامه ریزی مناسب به دنبال توسعه و پیشرفت این ورزش در سطح استان هستیم.

وی با تاکید بر حمایت از ورزش پانکریشن افزود: شناسایی استعدادها و توجه به برگزاری دوره های آموزشی در دستور کار کمیته پانکریشن استان همدان قرار گیرد.

سیفی با اعلام حمایت خود از ورزش پانکریشن اضافه کرد: با توجه به جذابیت و استقبال خوب جوانان از این رشته پرهیجان و جایگاه جهانی این ورزش ما هم در حد توان همکاری ها و حمایت های لازم جهت راه اندازی این ورزش را انجام خواهیم داد.

مدیر کل ورزش و جوانان در انتها با تقدیر از مسئولین کمیته پانکریشن استان همدان خاطر نشان کرد: امیدواریم با برنامه ریزی کوتاه مدت و بلند مدت قدم های مثبتی در راستای اعتلای ورزش قهرمانی استان برداریم .

انتهای پیام/ر

آخرین مطالب