بیشترین بازدیدها

یادداشت

مدیر منطقه چهار شهرداری همدان خبر داد؛

آسفالت معابر اصلی کوی فرهنگیان با ۳۶ میلیارد ریال اعتبار

مجید شاکری گفت: معابر اصلی و پرتردد کوی فرهنگیان اعم از میدان معلم، بلوار آزادی و بهنامجو با ۳۰۰۰ تن آسفالت و اعتباری بالغ بر ۳۶ میلیارد ریال روکش آسفالت شد.

به گزارش عصرهمدان، مجید شاکری، مدیر منطقه چهار شهرداری همدان، در گفتگو با خبرنگاران اظهار کرد: کوی فرهنگیان با جمعیتی حدود ۲۵ هزار نفر یکی از مهمترین اهداف پروژه‌های عمرانی شهرداری منطقه چهار است که در سال جاری شاهد پروژه‌های متعدد عمرانی و خدماتی بوده است.

وی گفت: در سال‌های گذشته معابر اصلی کوی فرهنگیان فرسوده شده بود که به همت همکاران پرتلاش منطقه چهار توانستیم در هفته گذشته میدان معلم، بلوار بهنامجو و بلوار آزادی را آسفالت کنیم و در حال حاضر وضعیت این معابر برای تردد ساکنان بسیار رضایت‌بخش شده است.

مدیر منطقه چهار شهرداری با اشاره به مشکلات آب‌گرفتگی میدان معلم در سنوات قبل گفت: قبل از عملیات آسفالت، با لوله‌گذاری در میدان معلم عمده مشکلات آب‌گرفتگی این معبر برطرف شد که امید است شهروندان در موقع بارش با مشکلات گذشته روبرو نشوند.

شاکری ضمن قدردانی از زحمات سازمان عمران شهرداری همدان در آسفالت معابر، تصریح کرد: ۱۸ هزار مترمربع از آسفالت میدان معلم، بلوار آزادی و بهنامجو به علت فرسودگی، به کمک ماشین‌آلات سازمان عمران شهرداری تراش داده شد و در روزهای گذشته با ۳۰۰۰ تن آسفالت روکش شد.

وی با اشاره به افزایش قیمت قیر در ماه‌های اخیر،‌ تصریح کرد: متأسفانه گرانی‌ها، اجرای پروژه‌های شهرداری را با سختی و مشکلات مواجه کرده ولی خوشبختانه توانستیم از محل درآمدهای شهرداری منطقه چهار با ۳۶ میلیارد ریال اعتبار پروژه‌های آسفالت این منطقه را به سرانجام برسانیم.

مدیر منطقه چهار شهرداری همدان در ادامه گفت: کوی فرهنگیان در سال‌های گذشته دچار تغییرات گسترده‌ای شده که این روند در حال سرعت‌بخشی است و ساکنان خوب این منطقه بعد از اجرای پروژه‌های سال جاری از منافع آن بیشتر بهره‌مند خواهند شد.

وی با اشاره به فعالیت عمرانی گسترده در کوی فرهنگیان، گفت: اصلاح جداول، تراش و آسفالت فاز ۲ بلوار بهنامجو، جدول‌گذاری زمین‌های تفکیکی در فاز ۴ این کوی(رنجبران)، زیرسازی زمین‌های تفکیکی غدیر(ویسی) باز هم چهره این منطقه را بهبود خواهد بخشید.

شاکری همچنین به پروژه احداث فاز ۲ پارک شهید باهنر اشاره کرد و افزود: در سال جاری موفق شدیم ادامه پوشش رودخانه بلوار بهنامجو را تکمیل کنیم و اکنون با مشخص شدن پیمانکار، عملیات اجرایی پروژه پارک شهید باهنر در حاشیه این رودخانه، در روزهای گذشته اجرایی شد و زمین ورزشی این پارک نیز در حال حاضر در مرحله بازسازی است.

وی تأکید کرد: معابر اطراف پارک پدر در کوی فرهنگیان نیز که وضعیت مناسبی نداشت با اتمام ساخت‌و‌سازها، زیرسازی و آسفالت شد و تقدیم ساکنان و همشهریان گردید.

مدیر منطقه چهار شهرداری همدان در پایان از شهروندان خواست با پرداخت به موقع عوارض، شهرداری را در اجرای هرچه بیشتر پروژه‌های شهری یاری کنند.

انتهای پیام/

آخرین مطالب