بیشترین بازدیدها

یادداشت

رئیس جدید دفتر نظارت شورای نگهبان در اسدآباد معرفی شد

در نشستی از زحمات علیرضا قیصری‌بهمند، رئیس دفتر نظارت شورای نگهبان در اسدآباد تقدیر و حسنعلی زمانی هنرمند به‌عنوان رئیس جدید این دفتر معارفه شد.

به گزارش عصر همدان روز گذشته با حضور رئیس دفتر نظارت و بازرسی انتخابات شورای نگهبان استان همدان، از زحمات علیرضا قیصری بهمند رئیس دفتر نظارت شورای نگهبان شهرستان اسدآباد تقدیر و حسنعلی زمانی‌هنرمند به‌عنوان مسئول جدید این دفتر انتخاب و معرفی شد.

علیرضا قیصری‌بهمند در این مراسم تکریم، با اشاره به ۲۲ سال خدمتگذاری خود در دفتر نظارت اسدآباد، گفت: دوران خدمتم در دفتر این نهاد را افتخار بزرگ برای خود می‌دانم و اگر موفقیت‌هایی در برگزاری انتخابات در طول این دوران کسب شد، حاصل زحمات شبکه و عوامل نظارت، تعامل و حمایت‌های مسئولان ازجمله امام‌جمعه و فرماندار بوده است.

وی که برگزاری ۱۲ انتخابات سالم در حوزه ریاست جمهوری، خبرگان و مجلس را در کارنامه خود دارد، گفت: رضایتمندی مردم از انتخابات را بالاترین قدردانی از خودم میدانم.

رئیس دفتر نظارت شورای نگهبان شهرستان اسدآباد از حضور بی‌منت ناظران در طول خدمتش در همایش‌های انتخاباتی و ایام انتخابات قدردانی و از آنان طلب حلالیت کرد.

سعید کتابی، فرماندار شهرستان اسدآباد هم با اشاره به برگزاری انتخابات اخیر، گفت: انتخابات در این شهرستان به‌خوبی برگزار شد و این امر با همدلی و هم‌افزایی عوامل نظارت و اجرایی بود.

وی اظهار کرد: نظام اسلامی دارای دو مؤلفه جمهوریت و اسلامیت است که با برگزاری انتخابات جمهوریت آن معنا پیدا می‌کند.

وی با قدردانی از آقای قیصری، رئیس دفتر نظارت اسدآباد از اخلاق و منش وی در ایام انتخابات ابراز خرسندی کرد.

حجت‌الاسلام جلال مرادی، رئیس دفتر نظارت و بازرسی انتخابات شورای نگهبان استان همدان هم وجود نظام اسلامی را در جهان بی‌نظیر خواند و گفت: انتخابات ۱۴۰۰ در ایران یکی از انتخابات کم‌نظیر در تاریخ انقلاب باوجود شرایط کرونا بود.

وی گفت: مشاور وزارت بهداشت و درمان اعلام کرد از ۱۰ میلیون نفر که مشکوک به کرونا و یا بیماری زمینه‌ای داشتند، نتوانستیم رأی بگیریم و این‌یک واقعیتی است.

رئیس دفتر نظارت و بازرسی انتخابات شورای نگهبان استان همدان دلیل حضور بسیاری از مردم را در انتخابات اخیر، لبیک به فرمایش رهبر انقلاب و دشمن‌شناسی مردم دانست و گفت: مردم با مشکلات زیادی روبرو بودند که قابل کتمان نیست اما همان مردم موقعیت‌شناس و دشمن‌شناس، وجود مشکلات را به‌پای نظام ننوشتند و در انتخابات شرکت کردند.

وی تأکید کرد: اگر درصدی مشارکت در این انتخابات نسبت به انتخابات قبل کمتر بود، به خاطر کوتاهی‌ها در زمان رأی‌گیری و مشکلات فنی بود که برخی از مردم به‌پای صندوق رأی آمدند و ما نتوانستیم از آن‌ها رأی بگیریم.

مرادی با اشاره به نبود صندوق اخذ رأی ویژه کرونایی ها در استان همدان، گفت: انتخابات آبرو و ناموس نظام است چراکه جمهوریت آن برای عرضه به دنیا باید بدون خدشه باشد و ما به این اعتقادداریم.

وی با بیان اینکه ما به تعامل هیأت نظارت با هیأت اجرایی در انتخابات اعتقاد راسخ داریم، افزود: در کل استان در مرحله اول تأیید معتمدان انجام و البته در همان ساعات اولیه آمار انتخابات را اعلام کردیم.

رئیس دفتر نظارت و بازرسی انتخابات شورای نگهبان استان همدان با بیان اینکه هیچ مشکل و اعتراضی به انتخابات ریاست جمهوری در سطح استان همدان نداشتیم، گفت: شبکه و عوامل نظارتی مانند ایثار در دفاع مقدس در روز انتخابات حاضر و مشغول به خدمت شدند.

وی به فضائل، اخلاق، پیگیری، تلاش، تواضع آقای قیصری در طول خدمتش در این دفتر اشاره کرد و گفت: ما در این دفاتر این نهاد تودیع نداریم و فقط جابه جایی انجام می‌شود و همچنان آقای قیصری در شبکه نظارت با ما همکاری خواهد کرد.

مرادی با معارفه آقای زمانی هنرمند، گفت: وی هم در شبکه نظارت بوده و مورد تائید شورای نگهبان است.

رئیس دفتر نظارت و بازرسی انتخابات شورای نگهبان استان همدان در پایان سخنانش از همکاری از استاندار، فرمانداران، عوامل نظارتی، انتظامی، اجرایی در انتخابات اخیر تشکر کرد.

در پایان این مراسم تکریم و معارفه از زحمات علیرضا قیصری تقدیر و حکم زمانی هنرمند به‌عنوان مسئولیت دفتر نظارت اسدآباد به وی اهداء شد.

انتهای پیام/ن

آخرین مطالب