بیشترین بازدیدها

یادداشت

رییس کمیته امداد شهرستان کبودراهنگ:

۷۷ دستگاه تبلت به دانش آموزان نیازمند اهدا شد

رئیس کمیته امداد شهرستان کبودراهنگ از اهدای ۷۷ دستگاه تبلت دانش آموزی توسط خیرین به افراد نیازمند خبر داد.

علی جعفری رئیس کمیته امداد شهرستان کبودراهنگ در گفتگو با خبرنگار عصر همدان اظهار کرد: سال گذشته و با شیوع بیماری کرونا بیش از ۷۷ دستگاه، تبلت دانش آموزی با همکاری اداره اوقاف، خیرین عزیز و از محل مشارکت های مردمی و امور فرهنگی خریداری و به دانش آموزان نیازمند اهدا شده است.

وی با تشریح اهداف کمیته امام خمینی ره در شهرستان کبودراهنگ افزود: اصلی ترین برنامه کمیته امداد امام خمینی ره پس تعطیلی مدارس به دلیل شیوع کرونا ایجاد بستر مناسب و زمینه بهره مندی جهت حمایت از تحصیل دانش آموزان تحت پوشش در سطح جامعه بوده است.

جعفری با اشاره به فعالیت های کمیته امداد در ایام کرونا اضافه کرد: به دلیل نیاز مبرم دانش آموزان به سخت افزار های فضای مجازی جهت ادامه تحصیل ۱۱۹ نفر از دانش آموزان در شهرستان نیازمند تأمین گوشی یا تبلت اندرویدی بودند که تا کنون ۷۷ دستگاه تبلت خریداری و تحویل شده است که امیدواریم به همت خیرین تعداد باقیمانده را نیز تأمین و تحویل دانش آموزان عزیز دهیم.

رییس کمیته امداد شهرستان کبودراهنگ با اشاره به هزینه های تحصیلی دانش آموزان گفت: سال گذشته بیش از ۱۴۶ میلیون تومان هزینه تحصیلی ۶۷۰ دانش آموز تحت حمایت کمیته در این شهرستان بوده است.

وی در خصوص لزوم برگزاری برنامه های فرهنگی برای دانش آموزان عنوان کرد: سال گذشته بیش از ۱۰ عنوان برنامه فرهنگی و قرآنی در بستر فضای مجازی برای آشنایی دانش آموزان با مباحث مختلف برگزار شده است

جعفری در انتها با درخواست و تقدیر از خیرین شهرستان خاطر نشان کرد:با توجه به نیاز مبرم دانش آموزان انتظار می رود به همت خیرین عزیز بسترهای تحصیل آسان دانش آموزان نیازمند فراهم شود.

انتهای پیام/ر

آخرین مطالب