دعوت پیام حیدری برای قضاوت در مسابقات نوجوانان آسیا

علی خسروی با اشاره به دعوت AFC از داور همدانی، اظهار کرد: مسابقات قهرمانی زیر ۱۶ سال (نوجوانان) آسیا از ۲۹ شهریور تا ۱۵ مهرماه به میزبانی کشور مالزی برگزار می‌شود.

وی ادامه داد: از همین رو کمیته داوران کنفدراسیون فوتبال آسیا با ارس دعوت‌نامه‌ای به فدراسیون فوتبال کشورمان از «پیام حیدری» داور جوان و بین‌المللی استان همدان برای قضاوت در این رویداد آسیایی دعوت کرده است.

رئیس کمیته داوران هیأت فوتبال استان همدان بیان کرد: درخشش قابل توجه پیام حیدری در مسابقات ملی و باشگاهی در آسیا، سبب شده است تا AFC حساب ویژه‌ای روی این داور جوان و خوش‌آتیه همدانی باز کند.

وی اضافه کرد: همچنین آرمان اسعدی به عنوان کمک داور و مسعود مرادی به عنوان ناظر داوری در این مسابقات حضور دارند.

درخشش داوران همدانی در آزمون‌ لیگ برتر

خسروی از حضور داوران همدانی در دوره توجیهی و دانش‌افزایی لیگ برتر خبر داد و افزود: دوره توجیهی و دانش‌افزایی داوران و کمک‌داوران لیگ برتر فوتبال از دوشنبه ۲۵ تیرماه به مدرسی «والنتین ایوانف» مدرس فیفا از کشور روسیه به میزبانی شهر رشت آغاز شد.

وی ادامه داد: این دوره تا روز جمعه هفته جاری ادامه خواهد داشت که از استان همدان، بیژن حیدری و پیام حیدری به عنوان داور و مهدی الوندی به عنوان کمک‌داور حضور دارند.

رئیس کمیته داوران هیأت فوتبال استان همدان خاطرنشان کرد: تست آمادگی جسمانی این داوران برگزار شد که هر سه داور همدانی موفق به اخذ نمرات قبولی شدند.

آخرین مطالب