بیشترین بازدیدها

یادداشت

مسئول فضای مجازی سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان:

تریبون های آزاد، مظهر آزادی بیان در جمهوری اسلامی ایران است

حسین ربیعی با اشاره به فضای انتخاباتی کشور در این روزها گفت: تریبون آزاد در شهرهای مختلف به بحث داغ و جنجال برانگیز تبدیل شده است، صحبت ها و مناظرات و سخن های طرفین موافق و مخالف کاندید ها در وصف انتخابات و رای دادن، جلوه آزادی بیان را در مقابل ترسیم کرده تا جایی که در هیچ جای دنیا شبیه آن را نمی توانید پیدا کنید.

حسین ربیعی، مسئول فضای مجازی سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان در گفتگو با خبرنگار عصر همدان؛ با اشاره به فضای انتخاباتی کشور در این روزها گفت: تریبون آزاد در شهرهای مختلف به بحث داغ و جنجال برانگیز تبدیل شده است، صحبت ها و مناظرات و سخن های طرفین موافق و مخالف کاندید ها در وصف انتخابات و رای دادن، جلوه آزادی بیان را در مقابل ترسیم کرده تا جایی که در هیچ جای دنیا شبیه آن را نمی توانید پیدا کنید.

وی ابراز داشت: در هیچ جای دنیا نمی توانید ببینید که حکومت قبول کند تند ترین انتقادات نسبت به ساختار انتخابات یا ساختار حاکمیتی خود شکل‌ گیرد. جمهوری اسلامی ایران مظهر واقعی آزادی بیان است که نمونه آن را حتی در خیلی از کشورهای غربی نمیتوان مشاهده کرد.

مسئول فضای مجازی سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان در ادامه با بیان فضای حاکمیتی در خاور میانه ابراز داشت: در کشورهای همسایه ما که توسط کشورهای غربی به عنوان نماد و سمبل حقوق شهروندی تلقی و تبلیغ می شوند نیز هیچ کدام آزادی بیان ندارند و حتی خانم ها هویت شناسنامه ای و مدارک شناسایی هم ندارند چه برسد به فرصت شرکت در انتخابات و انتقاد از حاکمیت.

ربیعی درباره اهمیت ویژه آزادی بیان درکشور گفت: نمونه بارز مخالفت دولت ها با منتقدان کشور عربستان است. این کشور در برخورد بامنتقد رسانه ای (جمال خاشقچی)، وی را به بدترین وضع و به شکل فجیح از صفحه روزگار محو کرد.

وی ادامه داد: عربستان بعنوان رفیق نظام سلطه و به عبارت بهتر گاو شیرده نظام سلطه، در رابطه با این اقدام ننگین هیچ خبری از بحث حقوق بشر در این کشور عنوان نکرد.

ربیعی در باره تاثیر گذاری شبکه های معاند با نظام حاکمیتی کشور گفت: این روزها در تریبون های آزاد انتخاباتی در کشور سخنان تند و تیزی شنیده می‌شود که خیلی منشا عقلانی و منطقی ندارد و بیشتر به خاطر القائات رسانه‌ای در رسانه‌های مخالف مانند شبکه‌های ماهواره ای و فضای مجازی منتشر می شود؛ پاسخ این شبهات خیلی واضح، صریح و روشن است و یکسان بودن متن و محتوایی که در بعضی از شبکه‌های فضای مجازی بازنشر می شود احتمال عمدی بودن و دخالت آنها را بیشتر می کند.

مسئول فضای مجازی سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان با تاکید بر اهمیت آزادی بیان در ایران گفت: تحمل و ظرفیت نظام اسلامی ایران بسیار بالا است بطوری که تند ترین منتقدان و اپوزوسیون ها هم توان صحبت کردن دارند و تندترین انتقادات را نسبت به رکن اصلی انقلاب و کشور را مطرح می کنند و کسی متعرض به آنها نمی شود که این دلیل اهمیت آزادی بیان در کشور می باشد.

وی در باره فضای انتخاباتی کشور عنوان کرد: انتشار اخبار کذب و دروغین در شبکه های مخالف و معاند، نماد مظلومیت نظام اسلامی ایران و هم دروغ بودن تبلیغاتی که بسته بودن فضای انتخابات در کشور را عنوان میکنند می باشد.

مسئول فضای مجازی سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان در پایان گفت: ما اعتقاد داریم که مردم از وضع موجود معیشت گلایه مند هستند ولی به نظام و کشورمان معتقد هستند و شاهد حضور پرشور آنها در انتخابات ریاست جمهوری خواهیم بود.

انتهای پیام/ ط

آخرین مطالب