بیشترین بازدیدها

یادداشت

مسئول موسسه آبشار عاطفه ها شهرستان کبودراهنگ مطرح کرد؛

توزیع بیش از ۳۰۰ بسته معیشتی به مناسبت عید سعید فطر

مسئول موسسه آبشار عاطفه ها شهرستان کبودراهنگ از توزیع بیش از ۳۰۰ بسته معیشتی در آستانه عید سعید فطر خبر داد.

آسیه قدسی منظر، مسئول موسسه آبشار عاطفه های شهرستان کبودراهنگ در گفتگو با خبرنگار عصر همدان؛ اظهارکرد: همزمان با پایان ماه مبارک رمضان و به مناسبت عید سعید فطر بیش از ۳۰۰ بسته غذایی ارزش ۱۲۰ میلیون تومان معیشتی در بین نیازمندان شناسایی شده در حال توزیع است.

وی اضافه کرد: این کمک های معیشتی در دو مرحله از ابتدای ماه مبارک رمضان برگزار شده است که در مرحله اول و به مناسبت ولادت امام حسن مجتبی بیش از ۱۰۰۰ پرس غذای گرم در بین نیازمندان توزیع شده است.

وی با اشاره به شناسایی خانواده های نیازمند به همت این موسسه گفت: بیش از ۳۰۰ خانواده هم اکنون تحت پوشش این موسسه در سطح شهرستان قرار گرفته اند.

قدسی با توجه به شیوع بیماری کرونا و لزوم همیاری وهمدلی با نیازمندان در سطح جامعه افزود:با توجه به فرمان رهبر معظم انقلاب لزوم دستگیری از نیازمندان این موسسه از ابتدای آغاز بیماری تا کنون ۱۰ مرحله بسته معیشتی نیازمندان توزیع شده است.

مسئول موسسه آبشار عاطفه ها در خصوص محتوای بسته های معیشتی و ارزش این بسته ها عنوان کرد:این بسته ها شامل برنج،گوشت،روغن،ماکارونی،سویا،رب و حبوبات و شکر و هرکدام به ارزش ۴۰۰ هزار تومان می باشد.

وی در انتها با تقدیر از خیرین شهرستان خاطر نشان کرد: خیرین و مردم نیک اندیش شهرستان می توانند کمک های نقدی و غیر نقدی خود و فطریه های خود را به دو روش واریز به شماره حساب ۰۱۱۰۸۵۲۲۹۶۰۰ به نام موسسه آبشار عاطفه ها و یا به صورت غیر نقدی به محل این موسسه واقع در میدان شهدا بلوار مدرس نگارستان ۳ مراجعه نمایند.

انتهای پیام/ر

آخرین مطالب