• امروز : سه شنبه - ۴ مهر - ۱۴۰۲
  • برابر با : Tuesday - 26 September - 2023
0

۱۱۳ پروژه توسط شستا تا پایان دولت افتتاح می شود/بزودی هفت پروژه دارویی توسط شرکت شستا به بهره برداری می‌رسد

  • کد خبر : 80896
  • 06 شهریور 1399 - 17:58
۱۱۳ پروژه توسط شستا تا پایان دولت افتتاح می شود/بزودی هفت پروژه دارویی توسط شرکت شستا به بهره برداری می‌رسد

محمد رضوانی فر گفت: در هدف‌گذاری‌های انجام‌شده ۱۱۳ طرح تا پیش از خرداد ۱۴۰۰ و پایان کار دولت به بهره‌برداری می‌رسد. به گزارش عصر همدان؛ محمد رضوانی فر مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری تأمین اجتماعی ظهر امروز در جمع خبرنگاران ملایر با اشاره به مهم‌ترین پروژه‌های شرکت شستا اظهار کرد: در مجموعه شرکت سرمایه‌گذاری تأمین اجتماعی ۲۵۰ […]

محمد رضوانی فر گفت: در هدف‌گذاری‌های انجام‌شده ۱۱۳ طرح تا پیش از خرداد ۱۴۰۰ و پایان کار دولت به بهره‌برداری می‌رسد.

به گزارش عصر همدان؛ محمد رضوانی فر مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری تأمین اجتماعی ظهر امروز در جمع خبرنگاران ملایر با اشاره به مهم‌ترین پروژه‌های شرکت شستا اظهار کرد: در مجموعه شرکت سرمایه‌گذاری تأمین اجتماعی ۲۵۰ پروژه بااعتبار بالغ بز ۴۰ هزار میلیارد تومان در دست اجرا داریم.

وی افزود: این پروژه در حوزه‌های مختلف دارویی، صنایع سیمان ،دام‌پروری، نفت و گاز پتروشیمی، صنایع معدنی و فلزی است.

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری تأمین اجتماعی با بیان اینکه این پروژه‌ها بخشی توسعه‌ای در دل شرکت‌ها و افزایش ظرفیت و بخشی نیز ایجادی است، تصریح کرد: در هدف‌گذاری‌های انجام‌شده ۱۱۳ طرح تا پیش از خرداد ۱۴۰۰ و پایان کار دولت به بهره‌برداری می‌رسد.

وی با اشاره به پیشرفت مالی شرکت شستا در سال‌های اخیر بیان کرد: در آخرین سال مالی شرکت نسبت به سال مالی گذشته سود خالص شرکت اصلی نزدیک به سه و نیم برابر شده است.

رضوانی فر بیان کرد: در سال مالی گذشته سود مالی شرکت ۴ هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان بوده است که این رقم در آخرین سال مالی به بیش از ۱۸ هزار و ۶۰۰ میلیارد تومان رسیده است.

وی گفت: با توجه به نام‌گذاری سال ۹۹ به نام جهش تولید، در چهارماهه اول امسال ۳۵ درصد افزایش مقداری تولید در بخش‌های مختلف داشته‌ایم و علی‌رغم کاهش جهانی قیمت فرآورده‌های نفتی، در شرکت‌های نفتی و پتروشیمی رشد سود وجود داشته است.

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری تأمین اجتماعی با اشاره به مهم‌ترین پروژه‌های افتتاح‌شده در سال ۹۹ بیان کرد: اوایل امسال از صد محصول جدی دارویی و اولین شتاب‌دهنده حوزه معدنی کشور رونمایی شد.

وی افزود: در شهریورماه نیز هفت پروژه دارویی توسط شرکت شستا بهره برداری می رسد.

مدیر عامل شستا لزوم توجه به صنایع تبدیلی را از اهداف دیگر شرکت سرمایه‌گذاری تأمین اجتماعی عنوان کرد و گفت: در پروژه‌های دام‌پروری در کنار هر پنج طرح یک پروژه صنایع تبدیلی اجرایی می‌شود.

رضوانی فر با اشاره به اجرای ۱۵ پروژه دام‌پروری در کشور بیان کرد: در اجرای این طرح‌ها تولید یک‌میلیون لیتر شیر هدف‌گذاری شده است.

وی با اشاره به مشخصات پروژه ملایر تصریح کرد: گاوداری صنعتی ۶هزار رأسی ملایر با سرمایه‌گذاری حدود ۳۰۰ میلیارد تومان اجرایی می‌شود که در فاز نخست برای ۱۴۰ نفر و در فاز تکمیلی برای ۴۰۰ نفر اشتغال مستقیم ایجاد می‌کند.

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری تأمین اجتماعی گفت: فاز نخست این پروژه در ۱۳ ماه آینده و فاز دوم تا پایان سال ۱۴۰۰ آماده بهره‌برداری خواهد بود.

انتهای پیام/گ

لینک کوتاه : http://asrehamedan.ir/?p=80896
  • دیدگاه‌ها برای ۱۱۳ پروژه توسط شستا تا پایان دولت افتتاح می شود/بزودی هفت پروژه دارویی توسط شرکت شستا به بهره برداری می‌رسد بسته هستند

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.