بیشترین بازدیدها

یادداشت

شهردار شیرین سو:

کسب رضایت اجتماعی در راس اولویت‌های شهرداری است

سید مصطفی موسوی گفت:با توجه به شرایط اقتصادی حاکم بر جامعه و نیز شیوع ویروس کرونا که موجب کاهش درآمدهای مردم عوارض و بهای خدمات سال ۱۴۰۰ بدون تغییر خواهد ماند تا شهرداری همراهی بیشتری با مردم داشته باشد.

سید مصطفی موسوی، شهردار شیرین سو در گفتگو با خبرنگار عصر همدان؛ اظهار کرد:شهرداری نهادی اجتماعی است و لازمه اثربخشی و کارایی آن، همراهی و مساعدت با مردم، تلاش برای افزایش رضایتمندی اجتماعی، پاسخگویی، مسئولیت‌پذیری و جلب مشارکت های مردمی است.

وی با تاکید بر لزوم مساعدت و تسهیلگری توسط نهادهای اداری برای توسعه اقتصادی، کاهش بیکاری و ایجاد اشتعال پایدار افزود: با توجه به نامگذاری سال جدید از سوی رهبر معظم انقلاب به سال تولید، پشتیبانی ها، مانع زدایی ها در راستای عمل به منویات معظم له و همراهی و مساعدت قانونی مسئولین با مردم در اکثر آیتم‌های تعرفه عوارض محلی و بهای خدمات شهرداری افزایشی نداشتیم و در پرداخت عوارض شرایط برخورداری از تخفیف و شرایط تقسیط قائل شده ایم.

موسوی با اشاره به مشکلات و نارسایی‌های مالی برای اداره امور شهری گفت: با وجود مشکلات شهرداری ها در حوزه نارسایی های مالی رعایت حال مردم و درک شرایط اقتصادی خانواده ها و جلب رضایت و مشارکت همیشگی مردم حائز اهمیت بوده و باید مورد توجه قرار گیرد.

سید مصطفی موسوی ضمن اشاره به نقش مردم در پیشبرد اهداف شهرداری و نقش شهروندان در پیشرفت و آبادانی شهرها گفت: پیچیدگی مدیریت شهری و پدیدار شدن چالش ها و معضلات جدید شهری، مدیریت شهر را بدون مشارکت بخش خصوصی، نهادهای اجتماعی و سایر آحاد مردم غیرممکن کرده است و ایجاد آرامش و آبادانی شهرها در گرو همکاری بین شهروندان و شهرداری‌ها است.

شهردار شیرین‌سو اضافه کرد: شهرداری برای همراهی با مردم، افزایشی در تعرفه ها اعمال نکرد بنابراین از شهروندان عزیز نیز انتظار می رود با پرداخت به موقع عوارض و با همکاری و همیاری، شهرداری را در اجرای برنامه‌ها یاری نمایند تا شهری آباد و در خور شأن مردم شریف شیرین‌سو بسازیم.

وی در انتها ضمن اشاره به پروژه های در دست اقدام شهرداری خاطر نشان کرد: عوامل شهرداری شیرین‌سو تمام همت خود را به کار گرفته تا تمامی پروژه ها را تا قبل از شروع به کار دوره جدید شورای اسلامی شهر تحویل مردم شریف نمایند و یا به پیشرفت فیزیکی قابل قبولی برسانند.

انتهای پیام/ر

آخرین مطالب