بیشترین بازدیدها

یادداشت

رئیس سازمان اورژانس کشور در سفره به استان همدان مطرح کرد؛

افزایش مراکز ۱۶ ساعته و ساعت کار مراکز جامع سلامت برای مقابله با کرونا/ استان همدان از نظر دارو و تجهیزات کمبودی برای مبارزه با کووید_۱۹ ندارد+تصاویر

رئیس سازمان اورژانس کشور با بیان اینکه استان همدان از نظر دارو و تجهیزات کمبودی برای مبارزه با کرونا ندارد، گفت: مراکز ۱۶ ساعته و ساعت کار مراکز جامع سلامت برای مقابله با کرونا و همچنین تخت های بیمارستانی برای خدمت رسانی بهتر به مردم افزایش یافته است.

به گزارش خبرنگار عصر همدان؛  روز گذشته ۲۳ فروردین ۱۴۰۰، پیرحسین کولیوند، رئیس سازمان اورژانس کشور در سفره یک روزه خود به همدان روند ارائه خدمات بهداشتی، درمانی و فوریت های پزشکی در موج چهارم شیوع بیماری کرونا در این استان بازدید کرد.

وی در حاشیه این سفر و در بازدید از بخش های مختلف بیمارستان شهید سلیمانی تویسرکان و دیدار با بیماران بستری در بخش های کرونا، با قدردانی از زحمات شبانه روزی نیروهای اورژانس و کادر درمان این استان؛ گفت: وضعیت خدمت رسانی به بیماران کووید_۱۹ با توجه به شروع موج چهارم این بیماری مطلوب است.

وی از برنامه ریزی دقیق دانشگاه علوم پزشکی همدان در مواجه با موج چهارم خبر داد و اظهار کرد: در این استان رعایت دستورالعمل های بهداشتی، افزایش مراکز ۱۶ ساعته و ساعت کار مراکز جامع سلامت برنامه ریزی شده و کادر درمانی فعالیت خود در خدمت رسانی به مردم را با جدیت دنبال می کنند.

رئیس سازمان اورژانس کشور افزود: با وجود آن که بیش از یک سال از شیوع کرونا ویروس می گذرد، اما کادر درمانی و بهداشتی همچنان با روحیه بالا، خوب و کامل به مردم خدمت رسانی می کنند.

کولیوند همچنین با بیان اینکه در بازدید انجام شده مشخص شد که استان همدان از نظر دارو و تجهیزات کمبودی ندارد، عنوان کرد: خوشبختانه در اجرای طرح های توسعه کارهای مناسبی انجام شده و حتی تخت های بیمارستانی برای مراقبت از بیماران مبتلا به کرونا افزایش یافته است.

به گزارش عصر همدان؛ رئیس سازمان اورژانس کشور در سفر یک روزه خود به استان همدان از بیمارستان شهید قدوسی شهرستان نهاوند و بیمارستان امام حسین شهرستان ملایر ملایر نیز بازدید کرد.

انتهای پیام/ز

آخرین مطالب