فرمانده انتظامی ملایر:

مردم محدودیت‌ها را جدی بگیرند/ ۱۶۰۰ مورد اعمال جریمه طی ۴۸ ساعت اخیر در ملایر به دلیل بی اعتنیایی به ممنوعیت‌های تردد

محمد باقر سلگی گفت: با توجه به تغییر شرایط کرونایی در ملایر و تغییر رنگ کرونایی به نارنجی و قرمز ۱۶۰۰ خودرو طی ۴۸ ساعت اخیر در ملایر به دلیل بی اعتنیایی به ممنوعیت‌های تردد جریمه شدند.

به گزارش عصر همدان؛ محمد باقر سلگی فرمانده نیروی انتظامی ملایر شامگاه چهارشنبه در بازدید از مبانی ورودی شهر ملایر در جمع خبرنگاران اظهار کرد: براساس اعلام ستاد ملی مبارزه با کرونا و بر اساس رنگبندی ها شهرستان ملایر در شرایط قرمز کرونایی قرار گفت.

وی افزود: با توجه به شرایط کرونایی ملایر پلاک های غیر بومی اجازه ورود به شهرستان را نداشته و پلاک های بومی نیز از ۱۰ شب تا ۳ بامداد اجازه تردد در سطح شهر را ندارند.

فرمانده نیروی انتظامی ملایر بیان کرد: ورود پلاک های غیر بومی در سه ورودی شهرستان در بخش های زند، سامن و جوکار کنترل می شود و از ورود آنان به شهرستان جلوگیری می شود.

وی با بیان اینکه در ۴۸ ساعت گذشته یک هزار و ۶۰۰ خودرو به دلیل بی اعتنیایی به ممنوعیت‌های تردد اعمال قانون شده اند، تصریح کرد: از مردم درخواست داریم تا به قوانین و محدودیت های تردد توجه داشته باشند تا شامل جریمه نشوند.

سلگی گفت: پلیس راهنمایی و رانندگی، عوامل انتظامی و دوربین های سطح شهرستان تخلف محدودیت های تردد را به ثبت می رسانند.

وی به ابطال مجوزهای تردد در سنوات گذشته اشاره و تصریح کرد: هیچ مجوز جدید برای تردد داده نمی شود و افراد از وسائل حمل و نقل عمومی موارد ضروری استفاده کنند.

انتهای پیم/گ

آخرین مطالب