بیشترین بازدیدها

یادداشت

نهاوند در وضعیت قرمز کرونایی؛

روستائیان به شهر نهاوند عزیمت نکنند/ پلمپ ۳ واحد صنفی متخلف

شهرستان نهاوند در وضعیت قرمز کرونایی قرار دارد و محدودیت ها و تعطیلی اصناف در حال اجرا است.

به گزارش عصر همدان، افزایش تعداد مبتلایان و بستری های کرونایی باعث شده است که شهرستان نهاوند در وضعیت قرمز کرونایی قرار بگیرد که برگزاری دورهمی های خانوادگی، دید و بازدیدهای نوروزی در کنار عدم رعایت پروتکل ها و برگزاری مراسمات ختم و عروسی باعث این وضعیت شده است.

در این وضعیت خاص محدودیت ها در سطح شهرستان نهاوند اجرا شده و عبور و مرور به مرکز شهر ممکن نیست و ورودی های شهر نهاوند نیز مسدود شده است و پلاک های غیر بومی اجازه تردد به داخل شهر را ندارند.

با توجه به شرایط قرمز نهاوند محدودیت های تعطیلی اصناف نیز در حال اعمال است و مسئولان از همشهریان درخواست دارند به نهاوند تردد نکنند.

آیت صالحی معاون برنامه‌ریزی و نماینده فرماندار نهاوند در ستاد مقابله با کرونا گفت: با توجه به تعطیلی مشاغل گروهای شغلی ۲،۳،۴ مردم روستاهای مختلف به جز مواد ضروری به نهاوند عزیمت نکنند.

وی بیان کرد: به دنبال افزایش تعداد بیماران کرونایی شهرستان و تکمیل ظرفیت بخش‌های کرونایی بستری بیمارستان آیت الله علیمرادیان و ارجاع بیماران کرونایی نیازمند به بستری به بیمارستان آیت الله قدوسی از مردم تقاضا داریم پروتکل های بهداشتی را رعایت کنند.

صالحی افزود: با توجه به افزایش روند ابتلا در برخی از روستاها در صورت ادامه این روند تدابیر لازم جهت قرنطینه روستاهای مربوطه اتخاذ می شود.

وی گفت: با توجه به تعطیلی گروهای شغلی دو، سه و چهار از روستائیان عزیز تقاضا می شود تا اطلاع ثانوی از رفت و آمدهای غیرضرور به شهر جداً پرهیز نمایند.

پلمب سه واحد صنفی در نهاوند

همچنین رئیس اتاق اصناف نهاوند از پلمپ سه واحد صنفی به علت رعایت نکردن تعطیلی واحد صنفی خبر داد.

حسین حسنی گفت: برابر  مصوبه ستاد کرونای کشور مشاغل گروه های شغلی ۲،۳،۴ در شهرهای قرمز تا اطلاع ثانوی تعطیل می باشند و با متخلفان از این قانون برخورد می شود.

انتهای پیام/س

آخرین مطالب