مدیر کل آموزش و پرورش استان همدان:

رویکرد آموزش و پرورش، برگزاری حضوری امتحانات نهایی با رعایت پروتکل های بهداشتی است

آخرین ویرایش در:
محمد پورداود در همدان گفت: سال گذشته شرایط کرونا بدتر از امسال بود و قطعا رویکرد آموزش و پرورش برگزاری امتحانات نهایی بصورت حضوری بارعایت پروتکل های بهداشتی است.

محمد پورداود، مدیر کل آموزش و پرورش استان در گفت و گو با خبرنگار عصر همدان؛ گفت: برای بازگشایی مدارس منتظر دستورالعمل وزارتخانه ای هستیم چرا که بازگشایی مدارس تابع تصمیم ستاد ملی کروناست.

وی افزود: برگزاری امتحانات نهایی پایه سوم متوسطه و نهم فعلا تا این لحظه دستورالعملی ابلاغ نشده و تابع شرایط کروناست یعنی ممکن است وزارت آموزش و پرورش تصمیمی را بخواهد بگیرد ولی حتما بایستی اجازه از ستاد ملی کرونا گرفته شود.

مدیر کل آموزش و پرورش همدان گفت: البته در روز هفتم فروردین ماه در جلسه ای که با مقام عالی وزارت داشتیم، آموزش و پرورش بنا دارد در برخی از پایه ها مثل اول و دوم ابتدایی آموزشها حضوری باشد چرا که مجازی در این مقطع زیاد موثر نیست اما قبل از هر چیز سلامت دانش آموزان برای ما اهمیت دارد.

پورداود عنوان کرد: اگر مجوزهای لازم داده شود بازگشایی خواهیم داشت اما اگر مجوز ندهند کما فی السابق در بستر فضای مجازی مدارس ادامه فعالیت خواهند داد تا مهر سال آینده.

وی گفت: سال گذشته شرایط کرونا بدتر از امسال بود و قطعا رویکرد آموزش و پرورش برگزاری امتحانات نهایی بصورت حضوری بارعایت پروتکل های بهداشتی است.

مدیر کل آموزش و پرورش استان افزود: آموزش و پرورش استان با محوریت سند تحول بنیادین برنامه ها را رو به جلو می برد و در بحث آموزش جزو استان های پیشرو هستیم.

انتهای پیام/ آ

آخرین مطالب