بیشترین بازدیدها

یادداشت

مدیر موسسه آبشار عاطفه ها شهرستان کبودراهنگ:

توزیع ۱۲۰۰ بسته معیشتی به محرومان و نیازمندان

آسیه قدسی از توزیع یک هزار و ۲۰۰ بسته معیشتی در سال جاری به ارزش ۳۵۰ میلیون تومان خبر داد.

به گزارش عصر همدان، موسسه مردم نهاد خیریه آبشار عاطفه ها با هدف خدمت رسانی به ایتام بی سرپرست، دانش آموزان نیازمند، زندانیان،بیماران صعب العلاج، نوعروسان نیازمند و افراد محروم جامعه راه اندازی شده است.

آسیه قدسی، مدیر موسسه مردم نهاد آبشار عاطفه ها شهرستان کبودراهنگ در گفتگو با عصر همدان، با اشاره به فعالیت های این موسسه اظهارکرد: خدا را شاکریم که به همت خیرین و نیک اندیشان شهرستان کبودراهنگ توفیق خدمت رسانی و کمک به مستضعفین و محرومین جامعه را از سال ۹۴ در این شهرستان پیدا کرده ایم.

وی با توجه به تعداد افراد تحت حمایت این موسسه در سال جاری افزود: بیش از ۳۰۰ خانوار در سطح شهرستان کبودراهنگ تحت پوشش این موسسه بوده و جهت حمایت از این عزیزان برایشان تشکیل پرونده داده شده است.

قدسی در خصوص کمک ها و اقدامات این موسسه از ابتدای سال جاری گفت:از ابتدای سال جاری بیش از ۱۲۰۰ بسته معیشتی به ارزش ۳۵۰ میلیون تومان در بین خانواده های محروم توزیع شده است.

وی حمایت از دانش آموزان جهت ادامه تحصیل را بسیار پسندیده دانست و اضافه کرد:در راستای حمایت از دانش آموزان نیازمند جهت ادامه تحصیل از ابتدای سال تا کنون بیش از ۶۰۰ بسته لوازم التحریر به ارزش هر بسته ۲۰۰ هزار تومان توزیع گردیده است.

مدیر موسسه آبشار عاطفه ها شهرستان کبودراهنگ از اهدای چندین فقره کمک جهیزیه به نوعروسان نیازمند در این شهرستان خبرداد و افزود: به مناسبت ولادت با سعادت امام علی (ع) و به همت خیرین نیک اندیش این موسسه چندین فقره کمک جهیزیه به ارزش ۶۰ میلیون تومان به ۱۵ نوعروس نیازمند در این شهرستان اهدا شده است.

وی با اشاره به فعالیت آبشار عاطفه ها در مناسبت های مختلف اضافه کرد: در ایام و مناسبت های مذهبی و مهم به ویژه ایام محرم و صفر بیش از ۱۲۰۰ پرس غدای گرم در بین نیازمندان توزیع شده است.

قدسی با اشاره به در پیش بودن ایام عید نوروز و لزوم توجه به نیازمندان عنوان کرد:با توجه به در پیش بودن ایام عید نوروز و وضعیت اقتصادی جامعه بیش از ۲۰۰ جفت کفش و ۱۰۰ عدد چادر مشکی به خانواده های نیازمند اهدا شده است.

وی با تاکید بر دستگیری از محرومان جامعه بیان کرد:ساخت یک باب منزل مسکونی و ۲ سرویس بهداشتی،آزادی یک زندانی و کمک به بیماران صعب العلاج از دیگر فعالیت های این موسسه در سال جاری بوده است.

وی در انتها با تقدیر و درخواست از خیرین شهرستان کبودراهنگ خاطر نشان کرد: خیرین نیک اندیش می توانند کمک های نقدی خود را از طریق شماره حساب های زیر به حساب موسسه مردم نهاد خیریه آبشار عاطفه ها شهرستان کبودراهنگ واریز نموده و این نهاد خیریه را در اجرای هرچه بهتر و مطلوب تر برنامه ها یاری نمایند.

شماره کارت: ۶۰۳۷۹۹۱۸۹۹۷۴۱۷۷۵

شماره حساب:۰۱۱۰۸۵۲۲۹۶۰۰۰

 

انتهای پیام/ر

آخرین مطالب