بیشترین بازدیدها

یادداشت

توسط سربازان گمنام سازمان اطلاعات سپاه همدان انجام گرفت؛

انهدام شبکه سازمان یافته عناصر هنجارشکن فرهنگی( آتلیه ها، عکاسان و مدلینگ سایبری)

علی اکبر کریمپور  از انهدام شبکه سازمان یافته عناصر هنجارشکن فرهنگی( آتلیه ها، عکاسان و مدلینگ سایبری)توسط سربازان گمنام سازمان اطلاعات سپاه همدان خبر داد.

به گزارش عصر همدان؛ علی اکبر کریمپور  از انهدام شبکه سازمان یافته عناصر هنجارشکن فرهنگی( آتلیه ها، عکاسان و مدلینگ سایبری)توسط سربازان گمنام سازمان اطلاعات سپاه همدان خبر داد.

سرهنگ علی اکبر کریمپور، مسئول روابط عمومی سپاه انصارالحسین علیه السلام استان همدان در توضیح این خبر اشاره کرد: شبکه‌ مذکور از طریق ارتباط گیری با زنان و دختران جوان در فضای مجازی و حقیقی، با اغفال آنها اقدام به تولید و انتشار محتوی مستهجن و خلاف موازین شرعی و فرهنگ اسلامی در فضای رسانه ای و مجازی نموده است.

همچنین عناصر این شبکه از تصاویر برهنه و نیمه عریان سوژه های خود برای انتشار در سایت ها و شبکه های معاند خارج نشین نیز استفاده نموده اند .در این خصوص ۴۰ نفراز ادمین ها و عناصر اصلی مورد دعوت و ارشاد قرار گرفته و پرونده یک نفر از متهمان اصلی جهت سیر مراحل قضایی تحویل دادستانی شده است.

کریمپور در پایان با اشاره به رصد مداوم فضای مجازی و حقیقی توسط پاسداران گمنام امام زمان عج به منظور تامین امنیت پایدار ، از هم استانی های عزیز درخواست کرد اخبار امنیتی و اطلاعاتی خود را با شماره ۱۱۴ ستاد خبری در میان بگذارند .

انتهای پیام/

آخرین مطالب