بیشترین بازدیدها

یادداشت

فرمانده نیروی انتظامی نهاوند خبر داد؛

کاهش ۱۰۰ درصدی جرائم اینترنتی از ابتدای سال تا امروز/کشف یک‌تن انواع مواد مخدر در نهاوند

سرهنگ احمد ساکی گفت: از ابتدای سال تا امروز با تلاش پلیس شهرستان نهاوند یک‌تن انواع مواد مخدر کشف و چندین باند قاچاق متلاشی شدند.

سرهنگ احمد ساکی، فرمانده نیروی انتظامی نهاوند در گفت‌وگو با خبرنگار عصر همدان؛ گفت: در ۱۱ ماه سال جاری خادمین مردم در نیروی انتظامی نهاوند با تلاش شبانه‌روزی عملکرد خوبی در بخش‌های مختلف داشتند.

وی به حوزه سرقت اشاره کرد و اظهار داشت: در بخش وقوع سرقت کاهش یک‌درصدی و در کشف سرقت افزایش ۳۲ درصدی را داشتیم.

فرمانده نیروی انتظامی نهاوند با اشاره به دغدغه شهروندان در خصوص سرقت منزل افزود: در بخش کشف سرقت خانگی افزایش ۷۰ درصدی داشتیم و در این مدت ۵۰۰ نفر سارق دستگیرشده‌اند.

وی گفت: با توجه به افزایش خریدهای نوروزی از شهروندان درخواست داریم حتی‌المقدور از کارت‌بانکی استفاده کنند و پول نقد به همراه نداشته باشند تا احتمال سرقت در مکان‌های شلوغ کاهش یابد.

ساکی بیان داشت: در حوزه دستگیری خرده‌فروشان و معتادان در شهرستان حدود ۳۰ درصد افزایش داشتیم.

وی ادامه داد: از ابتدای سال تا امروز حدود یک‌تن کشفیات انواع مخدر داشتیم و چندین باند متلاشی شدند و این میزان کشفیات در سال‌های گذشته در نهاوند بی‌سابقه بوده است.

فرمانده نیروی انتظامی نهاوند افزود: در این بخش ۳۳ درصد افزایش کشفیات داشتیم که این امنیت مدیون مشارکت‌های مردم و شهروندان عزیز است.

وی به عملکرد خوب پلیس فتا اشاره کرد و بیان داشت: در مدت ۱۱ ماهه کاهش ۱۰۰ درصدی جرائم اینترنتی را در شهرستان داشتیم که نشان‌دهنده فعالیت خوب و مؤثر پلیس فتا شهرستان و استان است.

انتهای پیام/س

آخرین مطالب