گزارش تصویری از سراسر استان همدان؛چشمان جهانیان خیره به ایران اسلامی؛

یک راهپیمایی تماشایی که در تاریخ ثبت شد/خروش مردم دارالجهاد همدان در تماشایی ترین #بهمن_تماشایی/خودرو،موتور،دوچرخه و پیاده؛همه آمده بودند

آخرین ویرایش در:
امروز جهانیان نظاره گر حضور پرشور یک ملت در راهپیمایی خودرویی و موتوری ۲۲ بهمن ماه شدند، یک راهپیمایی عظیم و مثال زدنی که در تاریخ مردمان این دیار ثبت شد، ایرانیان یکپارچه تأکید کردند که امریکا و اسرائیل تنها و تنها کیسه بوکس هستند و نابود شدنی.

به گزارش خبرنگار عصر همدان؛ راهپیمایی ۲۲ بهمن ماه سال جاری به دلیل شیوع کرونا به مانند هر ساله برگزار نشد، اما نوع و حضور مردم در این راهپیمایی مثال زدنی بود.

تا روزها پیش بوق چی ها و کلاغ های خبری غربی ها در دنیای استکبار زده خود چه در رسانه های بیشمار و چه در شبکه های اجتماعی در بستر فضای مجازی، آن طرف آب از ضد انقلاب گرفته تا غلامان حلقه به گوش امریکا و اسرائیل بر سر و کله یکدیگر می زدند و می گفتند؛ ملت ایران امسال راهپیمایی برگزار نمی کند.

اما همین مردم که انقلاب را بر پایه تفکر مکتب حسینی و زیر سایه ولایت و حضور پرشور و شعور خودشان رقم زدند، باز هم با یک اندیشه انقلابی در تدارک برگزاری راهپیمایی باشکوه دیگری به مناسبت سالروز پیروزی انقلابشان به پا خاستند و آن را امروز به زیبایی تمام عملیاتی کردند.

و جهانیان نظاره گر حضور پرشور مردم آن هم در راهپیمایی خودرویی و موتوری مردمان ایران زمین شدند، یک راهپیمایی عظیم و مثال زدنی که در تاریخ ملت ماندگار می ماند.

یکی می گفت؛ به قول سردار دل ها باید از هر تهدیدی فرصتی ساخت و شاید کرونا فرصتی برای ما ایجاد کرد تا راهپیمایی سال جاری را این گونه برگزار کنیم و نشان دهیم که به هر طریقی شده ما ملت ایران پای در رکاب ولی از جمهوری اسلامی ایران دفاع می کنیم، تا چشمان جهانیان به پایبندی مستمر یک ملت به انقلابشان خیره بماند.

آن یکی هم با خانواده خود آمده بود تا به فرزندان خود درس انقلابیگری بیاموزد و چه زیبا این کودکان، انقلابیگری را با برافراشته ساختن پرچم کشورمان نمایان ساختند.

اینجا #همدان؛ قلب مردمان استان من برای ایران می تپد…

همدان


ملایر

نهاوند

 

تویسرکان

اسدآباد

کبودراهنگ

رزن

بهار

انتهای پیام/

آخرین مطالب