نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی:

بودجه ۱۴۰۰ کاملا سیاسی و غیر واقعی بسته شده است/دلار ۳۰ هزار تومانی، دستاورد مذاکره با آمریکا

آخرین ویرایش در:
حجت الاسلام والمسلمین احمدحسین فلاحی گفت: دلار ۳۰ هزار تومانی دستاورد مذاکره با آمریکا است.

به گزارش عصر همدان، حجت الاسلام والمسلمین احمدحسین فلاحی، نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی در جمع طلاب حوزه علمیه فامنین با بیان اینکه عده‌ای از جهل و از ترس مردم سو استفاده می‌کنند، گفت: دشمن بیرونی و خائنان درونی امروز با ایجاد دوگانگی مختلف از جمله معیشت یا جنگ، معیشت یا مذاکره، به دنبال زمینه‌سازی برای مذاکرات مجدد هستند.

وی افزود: عده‌ای در حالی حرف از مذاکره می‌زنند که در مذاکرات قبلی دلار ۳هزار تومانی را به مرز ۳۰ هزار تومان رساندند. نتیجه مذاکرات قبلی را مردم با تمام وجود حس و با آن دست و پنجه نرم می‌کنند، بنابراین لازم است مردم مراقب باشند تا با دروغ و تحریف، مذاکرات و وادادگی را پیروزی مطرح نکنند.

حجت الاسلام والمسلمین فلاحی تاکید کرد: بودجه کاملا سیاسی و غیر واقعی بسته شده است، متاسفانه دولت به دنبال اصلاح بودجه نیست و اگر مجلس اقدام به اصلاح آن نکند، با یک بودجه‌تورم‌زا مواجه خواهیم شد.

نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی حذف ارز ۴۲۰۰ تومانی را  برای جلوگیری از رانت دانست و عنوان کرد: امروز دولتمردان باید به این سوال پاسخ دهنده که ارز ۴۲۰۰ تومانی به دست چه کسانی رسیده، چراکه هم تولید کننده با مشکل مواجه است و هم مصرف کننده سودی نبرده است.

انتهای پیام/

آخرین مطالب