نداشتن زیر ساخت مناسب و نبود نظارت دقیق بر پروژه های شهرداری؛

دوباره کاری در شهرداری منطقه ۴ همدان؛ اسراف و هدر رفت بیت‌المال

نداشتن زیر ساخت مناسب و نبود نظارت دقیق بر پروژه های خدمت رسانی شهرداری در مناطق حاشیه شهر باعث دوباره کاری و اسراف بیت المال می شود.

به گزارش عصر همدان، هنوز سه ماه از بتن ریزی جوی های بلوار میر سید علی همدانی توسط شهرداری منطقه ۴ همدان زمان نگذشته که در اقدامی جالب مجدد تمام بتن های جوی کنده شده و در اطراف آنها ریخته شده است و ساکنان این محل از بوی لجن و راکد ماندن آب در این جوی ها شکایت داشتند.

علی شعبانی یکی از کاسبان محل به خبرنگار ما گفت: با مسولین شهرداری که موضوع را مطرح کردیم گفتند به علت تفاوت عوارضی است که از بالای شهر و حاشیه شهر دریافت می شود.

وی افزود: تابستان کف سازی جوی های بلوار میر سید علی به طرز ناشیانه ای انجام شد که بیشتر کسبه هم اعتراض کردند که آب در جوی میماند و ایجاد لجن کرده است اما شهرداری توجهی نکرد.

این شهروند همدانی گفت: متاسفانه مجموعه های خدمت رسان نه مهندس ناظری دارند و نه تعهدی به کار خود و بتن را با دستگاه ریختن و رفتند و فقط بوی لجن مانده در جو برای ما باقی ماند و حالا بعد از گذشت سه ماه همان بتنی را که ریخته اند از جوی جدا می کنند و بیرون می ریزند.

بدون شک اگر شهرداری یا هر سازمان خدمت رسان دیگر قبل از انجام خدمات زیر سازی و هماهنگی های لازم را داشته باشد و کارها با نظارت بهتری صورت گیرد شاهد چنین هدر رفت بیت المال در سطح شهر نخواهیم بود.

انتهای پیام/ آ

آخرین مطالب