انتقاد رئیس کمیسیون فنی عمرانی شورای شهر همدان؛

در بحث اقدام ملی مسکن در همدان اتفاقی نیفتاده است

آخرین ویرایش در:
علی رحیمی‌فر با اشاره به افزایش بی‌رویه قیمت به ویژه در حوزه مسکن گفت: با افزایش بی رویه قیمت ها مردم نقره داغ شده‌اند و متاسفانه از مسئولین حوزه مسکن به ویژه رئیس شورای مسکن استان و اداره کل راه و شهرسازی در راستای تامین مسکن ارزان قیمت اقدامات موثری مشاهده نشده است.

به گزارش عصر همدان؛ علی رحیمی‌فر، رئیس کمیسیون فنی عمرانی شورای اسلامی شهر همدان، در هفتاد و یکمین جلسه صحن شورا گفت: مدیران مربوط به حوزه مسکن باید پاسخگوی افزایش غیرمتعارف و بی‌رویه و افسار گسیخته مسکن باشند.

رحیمی‌فر اضافه کرد: با تعطیلی مسکن مهر بیم آن می‌رفت که در بازار عرضه و تقاضای مسکن خلاء ایجاد شود براین اساس شورای مسکن استان و اداره کل راه و شهرسازی می‌بایست رویکردی موثر در بحث قانون مسکن ارزان قیمت اتخاذ می‌کردند.

وی اظهار داشت: متاسفانه علی رغم تصویب شورای شهر همدان با تخفیف ۵۰ درصدی عوارض به مساکن اقدام ملی تاکنون حتی یک متر‌مربع پروانه ساختمانی در این حوزه صادر نشده است.

این عضو شورای شهر همدان ادامه داد: امروز شاهد برابری نرخ مسکن در همدان با سایر مراکز استان‌های مشابه نیستیم، بلکه متاسفانه آنچه که اتفاق افتاده رقابت نرخ مسکن در همدان با تهران بوده است.

رحیمی‌فر در پایان سخنانش اظهار کرد: امید است در چند ماه باقی مانده از کار دولت، در بحث مسکن ارزان قیمت در استان تحرک ایجاد شود.

انتهای پیام/د

آخرین مطالب