• امروز : شنبه - ۵ اسفند - ۱۴۰۲
  • برابر با : Saturday - 24 February - 2024
2
رئیس کمیسیون فنی عمرانی شورای شهر همدان خبر داد :

تاکید شورای شهر بر فرآیند تخصصی تقاطع مدرس

  • کد خبر : 206271
  • 13 آذر 1402 - 12:24
تاکید شورای شهر بر فرآیند تخصصی تقاطع مدرس
رئیس کمیسیون فنی عمرانی شورای اسلامی شهر همدان گفت: شورای شهر در تعیین گزینه نهایی تقاطع غیرهمسطح مدرس بر فرآیند تخصصی تاکید دارد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی«عصر همدان» به نقل از روابط عمومی شورای شهر همدان؛ مهدی حیدری در جلسه کمیسیون فنی عمرانی، حمل و نقل و ترافیک شهری شورا که با حضور اعضای کمیته فنی عمرانی، مشاور هگزا برگزار شد، افزود: شورای شهر بر اساس وظیفه ذاتی خود در تعیین گزینه نهایی تقاطع غیرهمسطح شهید مدرس دخالت نمی‌کند اما به عنوان ناظر و نهاد بالادست در طراحی و تدوین پروژه‌ها در کنار شهرداری است.

حیدری با بیان اینکه شورا از هیچ کمکی در مسیر توسعه و رفع مشکلات شهری دریغ نمی‌کند، اضافه کرد: جنس کار شهرداری ارائه خدمات به مردم است و موفقیت در ایجاد رضایتمندی بین شهروندان کارنامه درخشانی برای شورا و شهرداری محسوب می‌شود.

وی با اشاره به مصوبه شورا برای احداث تقاطع غیرهمسطح در میدان شهید مدرس، اظهار داشت: اینکه این تقاطع به صورت زیرگذر یا روگذر اجرا شود بر اساس مطالعات و بررسی‌ها به تشخیص مشاور طرح است و ما به عنوان نمایندگان مردم در پارلمان محل برای خدمت رسانی و رضایتمندی مردم در کنار شهرداری هستیم و حمایت می‌کنیم.

رئیس کمیسیون فنی عمرانی شورای شهر همدان با اشاره به ضرورت پیشبرد سریع اجرای پروژه تقاطع غیرهمسطح مدرس تاکید کرد: انتظار می‌رود تا یک ماه آینده عملیات فاز دوم این پروژه آغاز شود.

حیدری اضافه کرد: در مدت زمان اجرای فاز نخست از نظرات و پیشنهادات صاحب نظران و متخصصان نیز استفاده شود.

وی در پایان سخنانش افزود: اجرا و اتمام این پروژه نویدی خوش برای شهروندان است.

گفتنی است: در این جلسه مشاور شرکت هگزا به تشریح طرح تقاطع غیرهمسطح شهید مدرس پرداخت و نظرات خود را به عنوان مشاور در خصوص اینکه پروژه به صورت روگذر یا زیرگذر احداث شود بیان کرد .

لینک کوتاه : https://asrehamedan.ir/?p=206271
  • دیدگاه‌ها برای تاکید شورای شهر بر فرآیند تخصصی تقاطع مدرس بسته هستند

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.