• امروز : شنبه - ۱ اردیبهشت - ۱۴۰۳
  • برابر با : Saturday - 20 April - 2024
1

پیروزی شیرین تیم ملی والیبال ایران مقابل لهستان

  • کد خبر : 5938
  • 25 خرداد 1398 - 22:25
پیروزی شیرین تیم ملی والیبال ایران مقابل لهستان

تیم ملی والیبال ایران موفق شد در دیدار مقابل لهستان به پیروزی ۳ بر ۲ رسید و به صدر جدول لیگ ملت‌های والیبال ۲۰۱۹ بازگردد.   به گزارش عصر همدان، تیم ملی والیبال ایران در دومین دیدار خود در هفته سوم رقابت های لیگ ملت های ۲۰۱۹ از ساعت ۱۸:۴۰ در سالن غدیر ارومیه به […]

تیم ملی والیبال ایران موفق شد در دیدار مقابل لهستان به پیروزی ۳ بر ۲ رسید و به صدر جدول لیگ ملت‌های والیبال ۲۰۱۹ بازگردد.

 

به گزارش عصر همدان، تیم ملی والیبال ایران در دومین دیدار خود در هفته سوم رقابت های لیگ ملت های ۲۰۱۹ از ساعت ۱۸:۴۰ در سالن غدیر ارومیه به مصاف لهستان رفت.

کولاکوویچ برای شروع این مسابقه از سعید معروف، سید محمد موسوی، علی شفیعی، میلاد عبادی پور، پوریا فیاضی، امیر غفور و محمدرضا حضرت پور استفاده کرد.

ست نخست؛ ۲۵ بر ۲۰به سود ایران

در شروع مسابقه هر دو تیم قدرتمند کار را آغاز کردند، اما برتری یک امتیازی لهستانی‌ها موجب شد در امتیاز ۸ بر ۷ به سود لهستان تیم ها به وقت استراحت فنی اول بروند. امتیاز ۱۴ بر ۱۱ به سود لهستان موجب شد تا کولاکوویچ درخواست وقت استراحت کند تا شاید اختلاف تیم ها بیشتر نشود. تیم ها در امتیاز ۱۶ بر ۱۴ به سود لهستان به وقت استراحت فنی دوم رفتند. تساوی در امتیاز ۱۶ دلیلی بود تا این بار هینن درخواست وقت استراحت کند. برتری ایران ادامه پیدا کرد تا نتیجه بازی ۱۹ بر ۱۷ به سود ایران شد و هینن بازهم با درخواست وقت استراحت وقفه ای در جریان بازی ایجاد کرد. این ست در نهایت با نتیجه ۲۵ بر ۲۰ به سود ایران تمام شد.

**ست دوم؛ ۲۵ بر ۲۱ به سود لهستان

برای شروع ست دوم هم تغییری در ترکیب ایران ایجاد نشد. لهستانی ها ست دوم را بهتر از ایران شروع کردند و در همان ابتدا ۴ امتیاز از ایران پیش افتاد تا کولاکوویچ درخواست وقت استراحت کند.

وقت استراحت فنی دوم هم با برتری لهستانی ها همراه بود. در ادامه و در امتیاز ۱۹ بر ۱۵ به سود لهستان کولاکوویچ درخواست وقت استراحت کرد تا شاید اختلاف کمتر شود، اما لهستانی ها این اجازه را به ایران ندادند و این ست با نتیجه ۲۵ بر ۲۱ به سود لهستان تمام شد.

**ست سوم؛ ۲۵ بر ۱۸ به سود لهستان

کولاکوویچ برای ست سوم به ترکیب بازنده تیم خود دست نزد. اشتباهات فردی در تیم ایران موجب شد تا نتیجه بازی ۸ بر ۶ به سود لهستان شود تا تیم ها به وقت استراحت فنی اول بروند. در امتیاز ۱۶ بر ۱۵ به سود لهستان تیم ها به وقت استراحت فنی دوم رفتند.

فرهاد قائمی در این ست جایگزین میلاد عبادی پور شد. لهستانی های به خوبی توپ های اسپکرهای ایران را دفع یا زخمی می کردند. همین کار موجب شد تا در امتیاز ۱۹ بر ۱۶ به سود لهستان، ایگور کولاکوویچ درخواست وقت استراحت فنی کند. این ست در نهایت با نتیجه ۲۵ بر ۱۸ به سود لهستان تمام شد.

ست چهارم؛ ۲۵ بر ۱۷ به سود ایران

ست چهارم هم رقابت نزدیکی بین تیم ها بود تا اینکه تیم ایران با سرویس میلاد عبادی پور امتیاز هشتم را کسب کرد و در امتیاز ۸ بر ۷ به سود ایران تیم ها به وقت استراحت فنی اول رفتند. برتری ایران رفته رفته بیشتر شد تا در امتیاز ۱۳ بر ۱۰ هینن شاگردانش را فراخواند و درخواست وقت استراحت فنی کرد.

در امتیاز ۱۶ بر ۱۱ به سود ایران هر دو تیم به وقت استراحت فنی دوم رفتند. مرتضی شریفی در امتیاز ۲۱ بر ۱۴ جایگزین فیاضی شد. این ست در نهایت با نتیجه ۲۵ بر ۱۷ به سود ایران خاتمه پیدا کرد تا کار به ست حساس پنجم کشیده شود.

ست پنجم؛ ۱۵ بر ۸ به سود ایران

ترکیب اولیه ایران یک بار دیگر در زمین قرار گرفت. لهستانی ها که به عقاب ها در والیبال معروف هستند در این ست عملکرد خوبی در حملات نداشتند و در امتیاز ۸ بر ۵ به سود ایران تیم ها جای خود را در زمین تغییر دادند. برتری ایران ادامه پیدا کرد تا در نهایت این ست با نتیجه ۱۵ بر ۸ به سود ایران خاتمه پیدا کرد.

به این ترتیب تیم ملی والیبال ایران هفتمین پیروزی خود د لیگ ملت های ۲۰۱۹ را کسب کرد و یک بار دیگر به صدر جدول رده بندی رسید.

تیم ملی والیبال ایران از ۷ بازی گذشته خود یک شکست و ۶ پیروزی در کارنامه دارد. لهستان هم در بازی های گذشته خود موفق به کسب ۴ پیروزی شده است.

تیم ملی والیبال ایران در سومین دیدار خود در هفته سوم رقابت های لیگ ملت های ۲۰۱۹ فردا از ساعت ۱۸:۳۰ به مصاف روسیه خواهد رفت.

انتهای پیام/

لینک کوتاه : https://asrehamedan.ir/?p=5938
  • دیدگاه‌ها برای پیروزی شیرین تیم ملی والیبال ایران مقابل لهستان بسته هستند

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.