• امروز : سه شنبه - ۱ خرداد - ۱۴۰۳
  • برابر با : Tuesday - 21 May - 2024
2
معاون صنایع‌دستی میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری استان همدان خبر داد

نمایشگاه بین‌المللی همدان ویترین صنایع‌دستی ۳۱ استان کشور

  • کد خبر : 1052
  • 23 مرداد 1397 - 22:41
نمایشگاه بین‌المللی همدان ویترین صنایع‌دستی ۳۱ استان کشور

معاون صنایع‌دستی میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری استان همدان از برگزاری نمایشگاه بین‌المللی صنایع‌دستی ACD در همدان خبر داد و گفت: نمایشگاه همدان ویترین صنایع‌دستی ۳۱ استان کشور می‌شود.

علیرضا قاسمی از برگزاری نمایشگاه بین‌المللی صنایع‌دستی ACD در همدان خبر داد و اظهار کرد: این نمایشگاه از روز ۳۰ مردادماه تا روز ۳ شهریورماه در محل دائمی نمایشگاه بین‌المللی همدان برپا می‌شود.

وی با اشاره به اینکه نمایشگاه بین‌المللی صنایع‌دستی با حضور شرکت کنندگانی از ۳۱ استان برگزار می‌شود، افزود: این نمایشگاه متشکل از ۱۶۰ غرفه است.

معاون صنایع‌دستی میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری استان همدان بیان کرد: با استفاده از فرصت انتخاب همدان به عنوان پایتخت گردشگری آسیا در کنار دیگر رویدادهای همدان ۲۰۱۸ تلاش بر این بود که نمایشگاه شهرهای جهانی صنایع‌دستی نیز در استان برگزار شود.

وی با بیان اینکه پیشنهاد داده شد تا نمایشگاه صنایع‌دستی با حضور شهرهای جهانی صنایع‌دستی در استان همدان برگزار شود، عنوان کرد: این پیشنهاد پذیرفته شده و شهرهای جهانی صنایع‌دستی در این نمایشگاه حضور دارند.

قاسمی با تأکید بر اینکه از ۱۰ کشور عضو شورای جهانی صنایع‌دستی شرق آسیا در این نمایشگاه حضور دارند، تصریح کرد: هدف از برگزاری این نمایشگاه در کنار رویداد «همدان ۲۰۱۸» عرضه و معرفی صنایع‌دستی استان است.

 

لینک کوتاه : https://asrehamedan.ir/?p=1052
  • دیدگاه‌ها برای نمایشگاه بین‌المللی همدان ویترین صنایع‌دستی ۳۱ استان کشور بسته هستند

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.