• امروز : جمعه - ۲۲ تیر - ۱۴۰۳
  • برابر با : Friday - 12 July - 2024
4

نظام فکری آمریکایی در ورشکستگی است

  • کد خبر : 203507
  • 15 آبان 1402 - 10:19
نظام فکری آمریکایی در ورشکستگی است
نظام فکری آمریکایی در ورشکستگی است و روز به روز رو به اضمحلال خود مشتاقانه و ماجرا جویانه قدم برمی دارد. و این از خیزش‌های جهانی علیه آمریکا وهم پیمانانش آشکاراست.

به گزارش عصر همدان؛ جوبایدن که خود فردی دارای اختلالات روانی است و علاوه بر پیری، بروز رفتارهای احمقانه نیز از او جهانیان را متحیر کرده است مدل دموکراتیک جنون ترامپیست دارد و با اوهام سخنرانی‌هایی می‌کند که مردمان خود آمریکا ومردمان اروپا طبل رسوایی آنان را درخیابان‌های آمریکا واروپا به صدا در می‌آورند و آنگاه که درحمایت از فلسطین شعار سر می‌دهند طنین دیگری دارد که ندای آزادی خواهی مردمان آزاد اندیش دنیا وخیز مردمان دنیا نسبت به این همه سیاست‌های خصمانه سردمداران استکباری است که نه‌تنها درگذشته تاریخ همگان شاهد استعمارگری تاریخی فرهنگی واجتماعی از جوامع مختلف توسط پایه های گفتمانی وسیاسی این کشورها بوده سردمداران سیاسی این کشورها ازگذشته نیز لافی از دموکراسی داشته اند وتنها آرمان اندیشه‌ای ایشان استعمارگری به وسعت تاریخ بوده است وچه قدر مردمان مظلومی که همه هست و بودشان به تاراج اندیشه های سیاسی و رفتارهای غیرانسان محورانه اینان، رفته است.

از رسوایی عالم گیر صهیونیست‌ها که حتی یهودی‌های انسان مدار نیز خودشان را از آنان مبرا کرده شعار سرداده که «به نام ما جنایت نکنید» و این یعنی یاوه گویی جوبایدن که دولت آمریکا واسرائیل را دموکراتیک‌ترین کشور جهان می‌داند احمقی که یاوه می‌گوید بیمارستان را خودشان بمباران می‌کنند و با پست فطرتی تمام می‌گویند این کار ما نبوده صدای مردم خود کشورهای اروپا و از استرالیا تا غرب دور را نمی‌شنوند این حجم از خواسته‌های مردمان دنیا در راستای ترک آتش افروزی وشرارت وآدم کشی ونسل کشی را نمی شنوند؟ واینها برخاستن و تظاهرات را نمی بینند؟ فریاد تظلم خواهی وحمایت از مظلوم و برائت از اینهمه استکبار وتجاوز صهیونیست‌ها را نمی‌بینند.

خونخواری جانیان عالم که می‌خواهند نسل کشی در غزه را رقم بزنند و زده‌اند، این حجم از مردمان که هرروزه به خیابان‌ها می آیند را نه می‌شنوند و نه می بینند که (صمُ بکمُ وعمیُ فهم لایفقهون اند )و با این خوی استکباری از حیوان نیز پست‌ترند آنگاه ادعای واهی دموکرات بودن سر می‌دهند مگر نه این است ترامپ هم نشانگان حماقت خود را به صورتی دیگر بروز میداد و اما اوباما که اونیز به قول بزرگ خاخام های صهیونیستی، احمق است هریک از رئیس‌جمهورهای آمریکا به قول مقام عظمای ولایت« دستانی تا مرفق درخون مظلومان و کودکان و بیماران داخل شده و آلوده است» همان‌های که مدام در حربه‌های مختلف به دنبال بهم ریختن امنیت وآسایش کشورهای مختلفی هستند که مبادا روزی مخالف خواست آن ها عمل کرده باشند که در راس دنیا ایران اسلامی و کشورهای مقاومت خار چشم آنهایند.

اگر کشوری در نظام سیاسی اش بخواهد مستقل از رویه های استعمار مآب انگلیس وآمریکا ومتحدان اینان عمل کند اورا تروریست می‌خوانند اما اینهمه جنایت و وحشی‌گری وترور از سمت سوی آمریکا که روزی آن را منافقین، روزی داعش، روزی مزدوران دیگر وامروز اسرائیل غاصب با آنهمه دیرینه جنایت،که تاریخ گزاره هایش را به ثبت رسانده است را کتمان می‌کنند حاج قاسم سلیمانی را چه‌کسی ترور کرد آزادی خواهان عالم را چه کسی ترور می‌کند علم را چه کسی و بهتر بگویم چه کسی این هم احساسات لطیف انسانی را لگد مال جنایت خود وهم پیمانانش می‌کند.

جواب واضح است امپراطوری ورشکسته وخفیف شده وذلیل آمریکا که حالا گربه صفتی خود را بروز می‌دهد چنان گربه ای که در مخمصه افتاده ودر باتلاق شکست، گیر افتاده است که حالا وحشیانه چنگ می‌زند، یهودیان درعالم فریاد برائت سر می‌دهند پس معلوم است که آمریکا رژیم صهیونیستی را برای استعمار غرب آسیا به نام یهود به وجود آورده و حمایت می‌کند جانی بودن این رژیم چیز جدیدی نیست از ابتدا همین بوده وهرکجا در غرب آسیا خلل امنیتی وجود دارد منشاء از این ولد دسیسه آمریکای وانگلیسی است. هرکجا مواضعش در خطر می افتد دوباره سناریوی خطر آفرین را طرح ریزی می‌کند تا گوشه ای از این منطقه محور شرارت او و دست نشاندگان و ایادی استکباری اش باشد و با به اغتشاش کشاندن اوضاع سیاسی، کشورها را به چالش می‌کشد تا همواره توجه جامعه سیاسی جهانی را به آن سمت و سو متمرکز کند.

بعضی می‌گویند که آمریکا هرکجا وارد شود پیروز است این توهم است این تخیل هالیوودی است اینها گزاره های است که با فضای رسانه به دنیا تلقین شده است حقیقت آمریکا جریان (وال استریت) است حقیقت آمریکا مظلوم کشی است، آمریکا تشکیل آن با غصب ملک و سرزمین دیگران بوده و حالا حامی غاصبان صهیونیستی است،

خوب است به جوبایدن یاد آور شد که همتای هم اندیشه اش تئودور روزولت در حادثه ساندکریت اینگونه اضهار نظر کرد«حادثه ساندکریت یک حرکت اخلاقی وبرای جامعه آمریکا سودمند بوده است ازبین بردن نژادهای پست فرومایه ضرورتی اجتناب ناپذیر است.» این بیان نشانگر عمق نگاه همتایان بایدن است پس نباید تعجب کرد که نسل کشی در غزه را بد نمیداند که تمجید هم می‌کند و دفاع مشروع قلمداد می‌کند.

وقتی جیمز بولدن نماینده کنگره در سال های( ۱۸۳۴-۱۸۳۹می‌گوید: سرنوشت سرخ پوستان در رویاروی با آنگلو ساکسون ها مانند سرنوشت کیهانیان در مواجه با اسرائیلی ها همانا مرگ است. ) باید این نکته را یاد آور شد که فلسطین، مسلمان نشین هم هست و ازلحاظ جغرافیای در محور مقاومت است شما اگر آمریکا را تسخیر کردید سرخ پوستان را کشتید و آنها را آورده کرده سرزمینشان را غصب کردید اما اینجا حکایت فرق دارد اینجا محور مقاومت است و نه دیگر دوران دوران بزن در رو است. درست است که آمریکا و صهیونیست غاصب اند اما این غصب تاوان دارد.

اینگونه است که نظام فکری آمریکایی در ورشکستگی است وروز به روز روبه اضمحلال خود مشتاقانه و ماجرا جویانه قدم برمی دارد. و این از خیزش‌های جهانی علیه آمریکا وهم پیمانانش آشکاراست.

———————–

حسین درخشنده

———————-

لینک کوتاه : https://asrehamedan.ir/?p=203507
  • دیدگاه‌ها برای نظام فکری آمریکایی در ورشکستگی است بسته هستند

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.