• امروز : جمعه - ۲۹ تیر - ۱۴۰۳
  • برابر با : Friday - 19 July - 2024
1
فرماندار همدان مطرح کرد؛

مغلوب بیگانگان نشدن از مولفه‌های اساسی ریاست جمهوری

  • کد خبر : 218212
  • 23 خرداد 1403 - 11:21
مغلوب بیگانگان نشدن از مولفه‌های اساسی ریاست جمهوری
فرماندار همدان مسئله توجه به قدرت داخلی کشور و مغلوب بیگانگان نشدن را از مولفه‌های اساسی ریاست جمهوری دانست و گفت: در بحث سیاست خارجی و سیاست‌های کلی یک دولت موفق، باید به قدرت مردم و قدرت داخلی کشور اتکاء داشت.

مسلم مخفی در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی«عصر همدان»؛در خصوص شاخصه‌های رئیس جمهور تراز از دیدگاه مقام معظم رهبری، اظهار کرد: مقام معظم رهبری همواره نوع خدمتگزاری حضرت آیت‌الله رئیسی را یک تراز و معیار جدیدی برای این حوزه معرفی می‌کنند.

وی افزود: شهید رئیسی، ریاست جمهوری را با ترتیب آموزه‌های اسلامی و با توجه به نامه امام علی علیه‌السلام به مالک اشتر، پیش برد، توجه به توده‌های مردم در حکومت بسیار مهم بوده چرا که به تعبیر حضرت علی علیه‌السلام مردم، ستون‌های حکومت هستند.

فرماندار همدان ادامه داد: شهید رئیسی از این لحاظ و بر طبق همان مبنا بود که اسم دولت خودشان را دولت مردمی گذاشتند، همواره توجه ویژه، به خدمت بی‌منت به مردم داشته و این مهم را در دستور کار خودشان قرار داده بودند که ارتباط با توده‌های مردم و رسیدگی به مشکلات آنها نه تنها به عنوان شعار بلکه به عنوان یک راهبرد عملی بود.

مخفی با بیان اینکه توجه و حفظ مردم به عنوان سرمایه اصلی نظام و نگاه مقام معظم رهبری، همیشه به عنوان راه حل بوده، عنوان کرد: حضور مردم در صحنه، در کنار مردم بودن دولت و حل مشکلات مردم، بسیار مهم بوده، بنابراین مردمداری و توجه به حل مشکلات مردم یک اصل مهم برای رئیس جمهور آینده کشور است.

وی مسئله توجه به قدرت داخلی کشور و مغلوب بیگانگان نشدن را از مولفه‌های اساسی ریاست جمهوری دانست و خاطرنشان کرد: در بحث سیاست خارجی و سیاست‌های کلی یک دولت موفق باید به قدرت مردم و قدرت داخلی کشور اتکاء داشت.

فرماندار همدان با اشاره به مسئله اقتصاد و اهمیت آن در آینده نظام و کشور، بیان کرد: توجه به تولید داخلی یکی از سیاست‌های اقتصاد مقاومتی بوده که بسیار مورد تاکید مقام معظم رهبری بوده و دانشمندان حوزه اقتصاد هم آن را تصدیق می‌کنند.

مخفی همچنین ادامه داد: توجه به تولید داخلی و اقتصاد مقاومتی نجات‌دهنده اقتصاد بوده و اگر رئیس جمهور آینده، بتواند این سیاست‌ها را بخوبی اجراء کند، بسیاری از مشکلات معیشتی و اقتصادی کشور حل خواهد شد.

وی اخلاص، پاک‌دستی و… را از دیگر ویژگی‌های یک رئیس جمهور تراز با بیانات مقام معظم رهبری دانست و گفت: رهبر معظم انقلاب همواره به صراحت این ویژگی‌ها را برای ما تبیین کرده و امیدوارم انشاالله در انتخابات پیش‌رو مورد نظر و توجه مردم قرار بگیرد تا یک رئیس جمهوری که ادامه دهنده مسیر خدمت مثل حضرت آیت‌الله رئیسی باشد را برای کشور انتخاب کنیم.

انتهای خبر/ سا

لینک کوتاه : https://asrehamedan.ir/?p=218212
  • دیدگاه‌ها برای مغلوب بیگانگان نشدن از مولفه‌های اساسی ریاست جمهوری بسته هستند

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.