• امروز : چهارشنبه - ۲۳ خرداد - ۱۴۰۳
  • برابر با : Wednesday - 12 June - 2024
1
رئیس مرکز مطالعات و پژوهش‌های شورای شهر همدان:

مدیریت شهری در جریان جزئیات برنامه‌های «همدان ۲۰۱۸» نیست

  • کد خبر : 1355
  • 10 شهریور 1397 - 12:07
مدیریت شهری در جریان جزئیات برنامه‌های «همدان ۲۰۱۸» نیست

رئیس مرکز مطالعات و پژوهش‌های شورای شهر همدان گفت: مدیریت شهری در جریان جزئیات برنامه‌های رویداد بین‌المللی «همدان ۲۰۱۸» نیست.

به گزارش عصر همدان، حمید بادامی‌نجات صبح امروز در جمع خبرنگاران با قدردانی از استاندارد ی، میراث فرهنگی و شهرداری همدان در برگزاری اجلاس بین‌المللی گردشگری «همدان ۲۰۱۸»، اظهار کرد: تلاش‌های گسترده سازمان‌های متولی و نهادهای ذیربط در برگزاری هرچه بهتر این رویداد موجب توسعه بخش‌هایی از ساختار اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی جامعه می‌شود که در این بین نقش‌آفرینی شورای شهر نیز به عنوان سیاست‌گذار و ناظر بر عملکرد مدیریت شهری، غیر قابل انکار است.

وی با بیان اینکه مدیریت شهری در جریان ریزبرنامه‌های این رویداد بین‌المللی نیست، ادامه داد: از مسؤولان امر انتظار می‌رفت از ظرفیت نمایندگان پارلمان شهری و در مجموع مدیریت شهری به منظور گستردگی بهتر رویداد گردشگری «همدان ۲۰۱۸» در شهر بهره‌مند شوند.

رئیس مرکز مطالعات و پژوهش‌های شورای شهر همدان بیان کرد: نمایندگان شوراهای شهر با توجه به ارتباط نزدیک با لایه‌های مختلف اجتماعی جامعه می‌توانستند اکثر مردم را نیز در این رویداد مشارکت دهند که نیازمند کسب اطلاعات بیشتر و حضور آنها در نشست‌های تخصصی رویداد «همدان ۲۰۱۸» بود.

وی با بیان اینکه استان همدان با برنامه‌ریزی مناسب توانست میزبان خوبی برای این رویداد بزرگ باشد، افزود: نقش اثرگذار مدیریت شهری در رویدادهای بین‌المللی پرواضح است و تاکنون شهرداری برای ایجاد زمینه‌های مناسب به منظور انعکاس توانمندی‌های همدان در این رویداد بین‌المللی در تکاپو بوده است.

بادامی‌نجات تصریح کرد: شهرداری همدان در حد توان اقتصادی خود به منظور بهبود شرایط شهر، زیرساخت‌های گردشگری را مهیا کرده که همچنان هم تلاش بر این است تا شرایط بهتر شود.

وی با تأکید بر اینکه با دستاوردهای این رویداد بین‌المللی می‌توانیم صنعت گردشگری را بیش از پیش گسترش دهیم، ادامه داد: تمام تلاش‌ها صورت می‌گیرد تا میزبان یک رویداد بین‌المللی باشیم؛ بنابراین مسؤولان امر باید گردشگری را به عنوان محور توسعه استان جدی‌تر دنبال کنند.

رئیس مرکز مطالعات و پژوهش‌های شورای شهر همدان، برگزاری رویدادهای بین‌المللی و گردشگری «همدان ۲۰۱۸» را فرصت بزرگی برای توسعه استان دانست و خاطرنشان کرد: باید در حد توان تمام فرصت‌ها و سرمایه‌ها را جذب کنیم و بهره‌برادری داشته باشیم که به طور قطع این امر به توسعه اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی شهر و استان همدان خواهد رسید.

وی با بیان اینکه مقصدهای گردشگری در تمام نقاط دنیا تلاش می‌کنند تا میزبانی رویدادهای بزرگ به‌ویژه بین‌المللی را به دست آورند، یادآور شد: در طول میزبانی این رویدادها، تبلیغات گسترده‌ای با هزینه‌های اندک و رضایت‌بخش برای یک مقصد گردشگری صورت می‌پذیرد.

بادامی‌نجات برگزاری این رویدادهای بین‌المللی را در شناساندن ظرفیت‌های شهر و استان همدان اثرگذار دانست و اظهار کرد: این روزها همدان به عنوان مقصد گردشگری کشورهای آسیایی در صدر اخبار قرار گرفته و بر سر زبان‌هاست؛ این رویداد بین‌المللی و گردشگری اهرم مناسبی برای رسیدن هدف بزرگ‌تر یعنی معرفی استان همدان به دنیا بوده است.

وی به بازتاب گسترده برگزاری این اجلاس اشاره کرد و گفت: تعدادی از نمایندگان شورای عالی استان‌ها در بازخورد رسانه‌ای این رویداد مهم و اثرگذار در همدان به منظور برگزاری موفق «اجلاس بین‌المللی گردشگری همدان ۲۰۱۸» تبریک گفتند که جای خرسندی دارد.

رئیس مرکز مطالعات و پژوهش‌های شورای شهر همدان در پایان بیان کرد: برگزاری اجلاس بین‌المللی گردشگری «همدان ۲۰۱۸» پیامد و رهاوردهای خوبی برای شهر و استان همدان به همراه دارد که به صورت موفقیت‌‌آمیز هم در حال پیشروی است.

لینک کوتاه : https://asrehamedan.ir/?p=1355
  • دیدگاه‌ها برای مدیریت شهری در جریان جزئیات برنامه‌های «همدان ۲۰۱۸» نیست بسته هستند

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.