• امروز : پنج شنبه - ۱۰ خرداد - ۱۴۰۳
  • برابر با : Thursday - 30 May - 2024
2
حاجی‌بابايي:

قدرت جمهوری اسلامی منحصر به فرد است/ مابه‌التفاوت قیمت ارز خرج ملت شود

  • کد خبر : 2559
  • 13 آبان 1397 - 15:23
قدرت جمهوری اسلامی منحصر به فرد است/ مابه‌التفاوت قیمت ارز خرج ملت شود

رئیس فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس با بیان اینکه آینده انقلاب اسلامی روشن است و در موفقیت آن سر سوزنی شک نداریم، گفت: برخی گمان کردند که با گفتگو با آمریکا به نتیجه می رسیدیم که نتیجه آن را در برجام و بدعهدی آمریکا دیدند.

به گزارش عصر همدان، حمیدرضا حاجی‌بابایی پیش از ظهر امروز در جمع راهپیمایان روز مبارزه با استکبار جهانی اظهار کرد: حضور جوانان در راهپیمایی اربعین حسینی بسیار پرشور بود و عظمت جمهوری اسلامی را به خوبی درک کردیم.

وی افزود: راهپیمایی نجف تا کربلا و حرکت ده‌ها میلیونی ملت بزرگ ایران و سایر ملت‌ها نشان دهنده بزرگی و عظمت مکتب تشیع است.

رئیس فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه آمریکا و عوامل داخلی آن به دنبال حذف راهپیمایی اربعین هستند اما راه به جایی نخواهند برد، اظهار کرد: هر روز شاهد افزایش این حرکت عظیم الهی هستیم.

وی با اشاره به وجود مشکلات اقتصادی و زندگی اشرافی برخی، این موضوع را باعث نارضایتی مردم دانست و ادامه داد: این ملت همراه و همدل دل با  رهبر خود در مقابل ظلم و استکبار ایستاده و این مقاومت را ادامه خواهد داد.

حاجی‌بابایی با بیان اینکه جمعیت پرشور، متدین و  انقلابی در سراسر کشور غوغا به پا کرده است، خاطرنشان کرد: تمام رسانه‌های جهان ایستادگی ملت ایران را دیدند و شکست امریکا را با تمام وجود درک کردند.

وی با بیان اینکه انقلاب ما اسلامی، عاشورایی و کربلایی است، گفت: در طول ۴۰ سال گذشته یک قدم از اصول  عدالت‌طلبی و عاشورایی خود عقب نشینی نکردیم و نخواهیم کرد.

جمهوری اسلامی با نشاط در حال حرکت به جلوست

رئیس فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه رهبری و مردم در تمام صحنه‌های داخلی و بین‌المللی موفق بودند، افزود: جمهوری اسلامی از دفاع مقدس تا سوریه و لبنان و … شکست نخورده و در راه انقلاب محکم و استوار ایستاده است.

وی تصریح کرد: جمهوری اسلامی با نشاط در حال حرکت به جلوست و قدرت آن نیز منحصر به فرد است، به همین دلیل آمریکا با آن مخالف است.

حاجی‌بابایی با تاکید بر اینکه آمریکا حرکت ۴۰ ساله ما که بر اساس اصول عاشورایی است را نمی‌پسندد و آن را مغایر با منافع خود می‌داند، ادامه داد: آمریکا به دنبال براندازی ایران است و دروغ می‌گوید که دشمن دولت و حاکمیت است وگرنه چرا از ورود داروهای ضروری به کشور جلوگیری می‌کند.

وی با بیان اینکه آمریکا دشمن مردم، انقلاب و عاشوراست وگرنه از انعکاس راهپیمایی اربعین خودداری نمی‌کرد، گفت: اگر ما عاشورایی نبودیم آمریکا با هسته‌‌ای شدن ما مخالفتی نداشت.

رئیس فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی افزود: آمریکا از اینکه جمهوری اسلامی در عمق آن کشور موثر است عصبانی شده است چراکه ما در معرفی اصول دینی و احکام خود در دنیا هرگز با شکست و مشکل مواجه نشدیم و همواره پیروز بودیم.

وی تصریح کرد: برخی گمان می‌کنند اگر هسته‌ای را رها کنیم مشکل حل می شود ولی فراموش کردند که هیلاری کلینتون اعلام کرد با فشار بر روی انرژی هسته‌ای ایران این کشور را به اوایل انقلاب بازگرداندیم که البته این فقط گمان اوست.

حاجی‌بابایی با بیان اینکه آمریکا با دانشجو، نخبگان جوان سرافراز متدین و دانشمند ما مخالف است، ادامه داد: برخی گمان کردند که با گفتگو با آمریکا به نتیجه می رسیدیم که نتیجه آن را در برجام و بدعهدی آمریکا دیدند.

هر جا با مبانی دینی وارد شدیم موفق بودیم

وی خاطرنشان کرد: هر جا با مبانی دینی وارد شدیم موفق بودیم و هرجا که از ارزش‌های دینی دور شدیم آمریکا به ما ضربه زده است.

رئیس فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه انقلاب اسلامی تفکر اهل بیت و قرآن را در دنیا مطرح کرده است، گفت: آینده انقلاب روشن و شفاف است و بر موفقیت کامل آن شک نداریم.

وی با بیان اینکه این انقلاب هرگز متوقف نخواهد شد، اظهار کرد: باید حواسمان باشد آمریکا از ناحیه‌ای ورود می‌کند که ضعف داریم.

حاجی‌بابایی با بیان اینکه مشکلاتی امروز در کشور وجود دارد که مردم و رهبری را آزار می‌دهد، افزود: اقتصاد ما لیبرالی است.

وی ادامه داد:‌این اقتصاد در دوران دفاع مقدس به دلیل حضور مردم در عرصه‌های مختلف نتوانست خود را نشان دهد اما پس از گذر از آن دوران شروع به جولان دادن کرد.

نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس با اشاره به اینکه این نوع اقتصاد ربطی به اسلام ندارد و با ارزش‌های ما مغایر است، ادامه داد: اقتصاد لیبرالی به برخی اجازه می‌دهد در دوران مسؤولیت خود هزاران میلیارد را به ناحق ذخیره کنند در حالی که مردم با مشکلات بسیاری مواجه هستند.

وی با بیان اینکه مسؤول در جمهوری اسلامی نباید ثروتمند شود، خاطرنشان کرد: عده‌ای که دست در قدرت و ثروت دارند امروز برای حفظ منافع خود به آمریکا چشم دوخته‌اند.

هر سه قوا ضعیف عمل می‌کنند که باید این شیوه اصلاح شود

حاجی‌بابایی با تأکید بر اینکه هر سه قوا ضعیف عمل می‌کنند که باید این شیوه اصلاح شود، گفت: در مجلس نظام رای‌گیری حاکم است اما متأسفانه با آدم‌های رنگارنگی در این مرکز مهم و حساس مواجه هستیم که در خارج از آن مواضعی متفاوت با درون مجلس دارند.

وی با بیان اینکه  وقتی می‌خواهید CFT را تصویب کنید به آن معناست که دست آمریکا را برای دسترسی به اطلاعات مالی کشور بازمی‌گذارید، اظهار کرد: امروز آمریکا با وجود اینکه از اطلاعات مالی ما مطلع نیست بانک‌های ما را تحریم می‌کند وای به روزی که از همه این اطلاعات آگاه باشد!.

نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس با اشاره به اینکه برخی با این بهانه که با شفافیت مشکلی نداریم این مسئله را توجیه می‌کنند، افزود: شفافیت به سامانه‌ای می‌گویند که در قانون ششم توسعه در نظر گرفته شده بود تا تمام پرداختی‌ها در آن درج شود اما بعضی از افراد مدعی شدند که به صلاح نیست.

وی تصریح کرد: چگونه ممکن است که مردم نامحرم باشند و از اطلاعات مالی کشور خبرادر نباشند اما ترامپ محرم است و مشکلی نیست که به اطلاعات کشور دسترسی داشته باشد؟

حاجی‌بابایی با تأکید بر اینکه شفافیت به آن معناست که در طول ۳۰ سال مسئولیت، ریالی فعالیت اقتصادی صورت نگیرد، ادامه داد: افرادی که از مسئولیت سوء استفاده می‌کنند به انقلاب و خون شهدا خیانت کرده‌اند.

مابه‌التفاوت قیمت ارز را باید خرج ملتی کرد که پای عاشورا ایستاده است

وی با بیان اینکه ملت ایران با فشار اقتصادی عاشورا و انقلاب را رها نمی‌کند، خاطرنشان کرد: ملت ایران روزی به حساب آمریکا و افراد رنگارنگ داخلی می‌رسند.

نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس گفت: در عاشورا فرزندان رسول خدا را به شهادت رساندند چون امام حسین(ع) اعلام کرده بود که بر اساس قرآن و اسلام حرکت می‌کند.

وی با اشاره به اینکه امروز شمر و همان تفکر وجود دارد، اظهار کرد: امروز باید پشت سر کسی ایستاد که یک قدم از عاشورا و امام راحل عقب‌نشینی نکرده و خود و خانواده‌اش از مسیر انقلاب و اسلام جدا نشدند.

حاجی‌بابایی با بیان اینکه آمریکا هر غلطی که در نظر داشته انجام داده و کار دیگری باقی نمانده تا علیه ایران انجام دهد، افزود: اقدام آمریکا برای تحریم نفت ایران شکست خورده و نمی‌تواند فروش نفت را به صفر برساند چنان که هشت کشور مستثنی شده و چند کشور دیگر هم در حال فعالیت هستند.

وی تصریح کرد: فروش نفت ما در سخت‌ترین شرایط ۲ میلیون ۴۳۹ هزار بشکه با قیمت ۵۵ دلار در نظر گرفته شده بود که هر دلار را ۴ هزار تومان  در نظر گرفته بدویم اما امروز قیمت هر بشکه به ۷۰ دلار رسیده و قیمت هر دلار نیز نزدیک به ۱۶ هزار تومان است بنابراین نباید با مشکلی در حوزه تأمین پول مواجه شویم.

رئیس فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مابه‌التفاوت قیمت ارز را باید خرج ملتی کرد که پای عاشورا ایستادند، ادامه داد: مسؤولان نباید در این حوزه امروز و فردا کنند و باید هر چه سریعتر وضعیت کشور را سامان دهند.

وی با اشاره به اینکه ما دل به اروپا خوش نکردیم، خاطرنشان کرد: اروپا برای حفظ حیثیت خود در جهان هم که شده باید در مقابل امریکا مواضعی را اتخاذ کند که در حال انجام اقداماتی است.

حاجی‌بابایی با تأکید بر اینکه مشکلات امروز کشور کمتر از هشت سال قبل نیست، گفت: در سال‌های گذشته دنیا ایران را تحریم کرده بود، اما امروز تنها آمریکا ما را تحریم کرده است.

وی اظهار کرد: امروز فتح تمام قله‌های جهان اسلام توسط رهبری و مردم صورت گرفته و مسؤولان و مدیران مقصر اصلی مشکلات و کمبودها هستند.

نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس با اشاره به اینکه اگر شهدا نبودند حرم امام حسین(ع) نیز وجود نداشت، افزود: امروز اگر شهدای مدافع حرم نبودند سوریه که تنگه احد ما محسوب می‌شود به دست دشمنان می‌افتاد و دشمنان در داخل شهرهای ما جگر از دل مسلمانان بیرون می‌آوردند.

وزیر و وکیل چه کسی است که باید ۱۰ نفر از او محافظت کنند؟

وی با تأکید بر اینکه امروز جنگ ما اقتصادی است که همه باید در کنار هم؛ امکانات را برای موفقیت در این کارزار به کار گیریم، تصریح کرد: برای ما حفظ نظام جمهوری اسلامی، حفظ اسلام، ایران اسلامی، قرآن و عاشورا مهم است.

حاجی‌بابایی با بیان اینکه به سمتی حرکت می‌کنیم که امام زمان(عج) ظهور کنند، ادامه داد: امروز اربعین جهانی شده و آمریکا از این موضوع ناراحت است چراکه در طول تاریخ از زمان پیامبر تاکنون جمعیتی به این میزان در کربلا گرد هم نیامده است.

وی با بیان اینکه در شرایط اقتصادی امروز مردم برای حضور در کربلا قرض کردند، خاطرنشان کرد: امروز ما بر خون زندگی می‌کنیم و با خون ایستاده‌ایم.

نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه ما با خون شهیدی ایستاده‌ایم که فرزند آن بیش از ۳۰ سال دارد و یک روز پدرش را ندیده است، گفت: این انقلاب افرادی که در ثروت و قدرت سوء استفاده کردند را رسوا می‌کند.

وی ضمن اینکه از مردم خواست محکم‌تر بایستند و شب‌ها و روزهای عملیات در زمان دفاع مقدس را به یاد آورند؛ اظهار کرد: آزمایش امروز از آزمایش هشت سال دفاع مقدس سخت‌تر است؛ یادمان نرود طلحه در آزمون قدرت و ثروت شکست خورد در حالی که در زمان جنگ در کنار پیامبر(ص) شمشیر می‌زد.

حاجی‌بابایی با بیان اینکه وزیر و وکیل چه کسی است که باید ۱۰ نفر از او محافظت کنند؟ خطاب به دوستداران قدرت و ثروت گفت: اشراف بگویند از انقلاب چه می‌خواهند و چرا دست از سر انقلاب برنمی‌دارند؟

وی اظهار کرد: این خلق و خوی اشرافی است که چهار نفر را بیندازند اطراف خود تا برایشان نهار و شام بیاورند.

آمریکا هرگز جرات حمله نظامی به کشور را ندارد

نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس با تأکید بر اینکه از خانواده‌ای که بیکار دارد خجالت می‌کشیم، افزود: شرم بر مسئولانی که از خون شهدا می‌گذرند، شعار دروغ می‌دهند و نمی‌دانند در چه کشوری زندگی می‌کند.

وی با اشاره به اینکه آمریکا گمان نکند که با مشکلاتی که ایجاد کرده می‌تواند به اهدافش برسد، تصریح کرد: ما امروز اصلاح‌طلب و اصولگرا نداریم امروز تنها انقلابی و غیر انقلابی داریم و غیر انقلابی یعنی افرادی که کم‌کاری می‌کنند و به دنبال اشرافی‌گری هستند.

حاجی‌بابایی با بیان اینکه امروز نیاز به وحدت داریم، ادامه داد: هر وقت رهبری اراده کرد با مردم سخن بگوید مردم پیام ایشان را دریافت کردند.

وی با بیان اینکه برخی فکر می‌کردند همه چیز تمام است اما عاشورا و انقلاب را نمی‌شناسند، خاطرنشان کرد: آمریکا هرگز جرات حمله نظامی به کشور را ندارد چراکه نیروهای بسیجی آماده هستند خواب آشفته آنها را ناآرام کنند.

نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه دشمن می‌فهمد که قدرت از آن ملت ایران است، گفت: به همین دلیل است که دشمنان از موضع ضعف سخن می‌گویند و ایران اسلامی از موضع قدرت در مجامع حاضر می‌شود.

وی اظهار کرد: مردم عزت‌مند پشت سر رهبری ایستادند و این انقلاب را تحویل صاحبش خواهند داد.

لینک کوتاه : https://asrehamedan.ir/?p=2559
  • دیدگاه‌ها برای قدرت جمهوری اسلامی منحصر به فرد است/ مابه‌التفاوت قیمت ارز خرج ملت شود بسته هستند

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.