• امروز : جمعه - ۲۹ تیر - ۱۴۰۳
  • برابر با : Friday - 19 July - 2024
1
سخنگوی ستاد جلیلی در همدان تاکید کرد:

رشد بالای آمارهای بین‌المللی در سه سال اخیر

  • کد خبر : 218757
  • 31 خرداد 1403 - 21:28
رشد بالای آمارهای بین‌المللی در سه سال اخیر
سخنگوی ستاد جلیلی در همدان گفت: در سه سال گذشته در زمان شهید رئیسی رشد بالای آمارهای بین‌المللی را شاهد بودیم.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی «عصر همدان» موسوی مهدوی پارسا در نشست خبری ستاد  جلیلی که عصر پنجشنبه در حسینیه بختیاری‌ها برگزار شد گفت: اگر مسیر شهید رئیسی را ادامه دهیم در آینده بسیار نزدیک ثمرات آن را خواهیم دید.

مهدوی پارسا هدف از تشکیل ستاد انتخاباتی مخصوصا در جبهه انقلاب را اجرای فرمان رهبر دانست و گفت: آنچه بر ما واجب است مشارکت مردم و تلاش برای آوردن اکثریت مردم در صحنه و انتخاب فرد اصلح است.

وی با بیان اینکه ستادهای جلیلی ستادهای مردمی هستند، افزود: در ۳۳ شهر، کمیته و ستاد با کمترین هزینه‌ها تشکیل شده است.

سخنگوی ستاد دکتر جلیلی در همدان با اشاره به اینکه هر ایرانی یک نقش پرشکوه در انتخابات دارد گفت: به تعداد کسانی که قلبشان برای مملکت می‌تپد ستاد داریم.

مهدوی پارسا با تاکید بر اینکه کار تبلیغات میدانی و چهره به چهره توسط دانشجویان، روحانیون و مردم انجام می‌شود گفت: بیشتر فعالیت‌ها در ستادتوسط خواهران انجام می‌شود.

وی با اشاره به سخنان رهبر که بسیار تاکید شده هیچ نوع تخریبی حتی در جناح‌های انقلاب نباید باشد و از توانایی‌های خود بایدگفت، اظهار کرد: در ستاد تبلیغات ما هیچ تخریب انجام نمی‌شود و در این ستاد همگرایی از طرف نیروهای انقلابی وجود دارد.

سخنگوی ستاد دکتر جلیلی در همدان با بیان اینکه جلیلی در نقش روستاها تاکید داشتند ابراز کرد: باید در ایران یک جهش ایجاد کنیم و هر روستا می‌تواند یک سلول از این جهش باشد.

مهدوی پارسا با اشاره به ملاک‌هایی برای انتخاب اصلح، بهتر و جلوتر بودن در تقید دینی، مبارزه با فساد، اصرار بیشتر به استقلال کشور، نداشتن تعصبات جناحی گفت: دکتر جلیلی تیم تخصصی و تشکیلاتی دارند و از معدود کسانی هستند که دنبال مسائل مالی نیستند.

وی افزود: کاندیدای انقلاب همه مورد قبول هستند اما انتخاب اصلح بسیار مهم است.

سخنگوی ستاد دکتر جلیلی در همدان گفت: در مناظره‌ها عیار نامزدها مشخص می‌شود، همه کاندیدها فرزندان انقلاب هستند و تلاش بر انتخاب فرد اصلح‌تر است.

سخنگوی ستاد دکتر جلیلی در همدان در خصوص برنامه‌های دکتر جلیلی در دور قبل به پرونده الکترونیک سلامت، جایگزینی کارت ملی به جای کارت هوشمند و دستور قانون مدیریت خدمات کشوری است که دیگر لازم نباشد مردم برای کارهایشان به صورت حضوری به سازمان‌های دولتی مراجعه کنند و ایجاد سامانه رزرو اماکن اقامتی و تفریحی بخش دولتی در راستای نشاط خانواده‌ها است.

انتهای خبر/ب

لینک کوتاه : https://asrehamedan.ir/?p=218757
  • دیدگاه‌ها برای رشد بالای آمارهای بین‌المللی در سه سال اخیر بسته هستند

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.