• امروز : شنبه - ۲ تیر - ۱۴۰۳
  • برابر با : Saturday - 22 June - 2024
2
عضو كميسيون فرهنگي مجلس:

دشمن سناریوی اختلاف بین ایران و عراق را دنبال می‌کند/ اجازه نمی‌دهیم

  • کد خبر : 1549
  • 19 شهریور 1397 - 12:04
دشمن سناریوی اختلاف بین ایران و عراق را دنبال می‌کند/ اجازه نمی‌دهیم

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه دشمن سناریوی ایجاد اختلاف بین ایران و عراق را دنبال می‌کند، گفت: این دو کشور از موقعیت استراتژیکی خوبی در منطقه برخوردار هستند که باید نسبت به ترفندهای دشمنان هوشیار بود.

حجت‌الاسلام احد آزادیخواه در خصوص تعرض به کنسولگری ایران در بصره اظهار کرد: برخی عامدانه علیه ملت شریف عراق شایعه‌پراکنی کردند و قصد آنها ایجاد نفاق بود.

وی با بیان اینکه ما دولت عراق را دوست خود و ملت این کشور را برادران دینی خود می‌دانیم، افزود: زمانی که سرود مقدس جمهوری اسلامی پخش می‌شود ملت عزیز عراق به آن احترام گذاشتند که این موضوعات نشان از دوستی دارد.

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه هنوز هم ملت عراق به زائران ایرانی در کشورشان احترام می‌گذارند، گفت: ما فراموش نمی‌کنیم که در پاسخ به سخنان العبادی شخصیت‌های برجسته عراق در حمایت از کشور ایران موضع‌گیری خوبی داشتند.

وی با بیان اینکه پروژه ختلاف بین ملت ایران و عراق از سوی دشمنان طراحی شده که برخی نیز در داخل کشور دنبال اجرای آن هستند که باید مراقب بود، اظهار کرد: این دو کشور از موقعیت استراتژیکی خوبی در منطقه برخوردار هستند که باید نسبت به ترفندهای دشمنان هوشیار بود.

آزادیخواه اشاره‌ای به انتخابات سلیمانیه عراق در سال گذشته کرد و گفت: در آن برهه‌ از زمان نیز نقشه دشمن برملا شد و این تدابیر نیز جزء پروژه‌های بعدی دشمن است که بار دیگر با شکست مواجه می‌شود.

وی با بیان اینکه دو کشور دوست ایران و عراق باید نقش‌های شیطانی دشمن را بشناسند و آنها را به سرعت تشخیص داده و آن را نقش بر آب کنند، خاطرنشان کرد: نباید به کسی اجازه دهیم که آتش‌بیار معرکه شود.

لینک کوتاه : https://asrehamedan.ir/?p=1549
  • دیدگاه‌ها برای دشمن سناریوی اختلاف بین ایران و عراق را دنبال می‌کند/ اجازه نمی‌دهیم بسته هستند

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.