• امروز : پنج شنبه - ۱۰ خرداد - ۱۴۰۳
  • برابر با : Thursday - 30 May - 2024
3
مدیر منطقه یک شهرداری همدان خبر داد

تکمیل سایت ـ موزه میدان امام(ره) تا پایان سال

  • کد خبر : 802
  • 15 مرداد 1397 - 10:08
تکمیل سایت ـ موزه میدان امام(ره) تا پایان سال

مدیر منطقه یک شهرداری همدان با بیان اینکه در نظر داریم ایجاد سایت ـ موزه را تا پایان سال به اتمام برسانیم، گفت: با تحویل پروژه از سوی میراث فرهنگی شهرداری با سرعت عمل وارد کار اجرایی می‌شود.

امیر فتحیان‌نسب با اشاره به آغاز به کار ایجاد سایت ـ موزه در پیاده‌راه میدان امام (ره)، اظهار کرد: در حال حاضر با توجه به حساسیت محل به لحاظ احتمال وجود آثار تاریخی، کارشناسان اداره کل میراث فرهنگی در این منطقه در حال انجام کار است.

وی با بیان اینکه پس از اتمام کار میراث فرهنگی شهرداری کار اجرایی را آغاز خواهد کرد، گفت: تا حد فونداسیون سایت ـ موزه با اداره میراث فرهنگی است چراکه احتمال برخورد با آثار تاریخی تا این مرحله وجود دارد.

مدیر منطقه یک شهرداری همدان بیان کرد: با تحویل کار از سوی میراث فرهنگی به شهرداری ادامه کار طی مدت چهار تا پنج ماه انجام خواهد شد.

وی با تأکید بر اینکه در نظر داریم مراحل کار ایجاد سایت ـ موزه را تا پایان سال به اتمام رسانده و این پروژه را به شهروندان تحویل دهیم، افزود: با تحویل پروژه از سوی میراث فرهنگی شهرداری با سرعت عمل وارد کار اجرایی می‌شود.

فتحیان‌نسب با بیان اینکه پروژه‌های عمده‌ای در شهرداری منطقه یک در حال انجام است، تصریح کرد: بهسازی پیاده‌راه بلوار ارم از جمله این پروژه‌هاست؛ یک مقطع این پروژه حدود ۲۰ درصد پیشرفت داشته است.

وی با اشاره به آغاز بهسازی لاین مقابل در بلوار ارم طی چند روز آینده، ادامه داد: امیدواریم با تلاش عوامل اجرایی، این پروژه امسال به بهره‌برادری برسد.

مدیر منطقه یک شهرداری همدان خاطرنشان کرد: پروژه خیابان آبرومند نیز با هدف اتصال بین طبیعت و شهر به عنوان پایلوت گردشگری در برنامه قرار دارد.

وی با اشاره به تبدیل شهر به کارگاه عمرانی به عنوان یک اتفاق خوب، یادآور شد: این اتفاق در منطقه یک شهرداری نیز رخ داده و شاهد اجرای پروژه‌های عمرانی در این منطقه هستیم.

فتحیان‌نسب با بیان اینکه تمام پیاده‌راه‌های مشکل‌دار اصلی در منطقه یک در حال اصلاح و جدول‌گذاری است، اظهار کرد: در آسفالت‌ریزی سطح منطقه یک نیز رشد تقریباً دو برابری را نسبت به سال‌های گذشته داشته ایم.

وی تعریض خیابان‌ها را از دیگر اقدامات شهرداری منطقه یک برشمرد و گفت: این اقدام در خیابان‌های سعیدیه بالا و پایین انجام شده و در تعدادی از مناطق دیگر نیز انجام خواهد شد.

مدیر منطقه یک شهرداری همدان  بیان کرد: با وجود تمام فشارهای اقتصادی کارها در شهر به ویژه در منطقه یک انجام می‌شود و امیدواریم تا پایان سال پروژه‌های خوبی را به مردم اهدا کنیم.

لینک کوتاه : https://asrehamedan.ir/?p=802
  • دیدگاه‌ها برای تکمیل سایت ـ موزه میدان امام(ره) تا پایان سال بسته هستند

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.