• امروز : دوشنبه - ۲۷ فروردین - ۱۴۰۳
  • برابر با : Monday - 15 April - 2024
1

با گذشت بیش از یک ماه وضعیت شهردار اسدآباد بلاتکیف است!!

  • کد خبر : 20497
  • 24 شهریور 1398 - 19:54
با گذشت بیش از یک ماه وضعیت شهردار اسدآباد بلاتکیف است!!

رئیس شورای اسلامی شهر اسدآباد در پاسخ به این سؤال آیا حسین رستمی منتخب شورا برای سکانداری شهرداری اسدآباد تأیید نشده است؟ گفت: تا روز سه شنبه نتیجه نهایی مشخص می شود که البته در صورت دریافت نامه رسمی از سوی استاندارد ی اعلام خواهیم کرد.   حمدالله مرادی در گفتگو با خبرنگار عصرهمدان، با […]

رئیس شورای اسلامی شهر اسدآباد در پاسخ به این سؤال آیا حسین رستمی منتخب شورا برای سکانداری شهرداری اسدآباد تأیید نشده است؟ گفت: تا روز سه شنبه نتیجه نهایی مشخص می شود که البته در صورت دریافت نامه رسمی از سوی استاندارد ی اعلام خواهیم کرد.

 

حمدالله مرادی در گفتگو با خبرنگار عصرهمدان، با اشاره به روند انتخاب شهردار اسدآباد و معرفی به استاندارد ی برای مراحل انتصاب وی، اظهار کرد: حدود ۵۰ روز از انتخاب حسین رستمی یکی از اعضای شورا به عنوان شهردار اسدآباد از سوی اعضای شورا انجام شده که تا چند وقت پیش مسئله ارجاع مأموریت وی از وزارت دادگستری به وزارت کشور مطرح بود.

وی افزود: تا روز سه شنبه این مسئله مشخص خواهد شد که آیا اقای حسین رستمی به عنوان شهردار منصوب خواهد شد یا خیر؟ که این نتیجه نیز به صورت ۵۰ درصدی است.

رئیس شورای اسلامی شهر اسدآباد در پاسخ به این سؤال که شنیده شده که آقای رستمی تأیید نشده است، گفت: هنوز برای ما نامه ای از استاندارد ی نیامده است که منتظر نامه هستیم که به ما اعلام کنند نتیجه چه بوده است؟.

سوم تیرماه امسال بود که پیمان سبزه ای شهردار سابق اسدآباد استعفا و محمد جمور مسئول امور اداری شهرداری این شهر به عنوان سپررست شهرداری انتخاب شد و چند روز بعاز آن آقای رستمی ب عنوان منتخب شورا به عنوان شهردار به استاندارد ی معرفی شد که بنا به شنیده ها تأییدیه آن حاصل نشده است.
انتهای پیام/ن

لینک کوتاه : https://asrehamedan.ir/?p=20497
  • دیدگاه‌ها برای با گذشت بیش از یک ماه وضعیت شهردار اسدآباد بلاتکیف است!! بسته هستند

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.