• امروز : جمعه - ۲۲ تیر - ۱۴۰۳
  • برابر با : Friday - 12 July - 2024
1
دبيركل مجمع گفتگوي همكاري آسيا:

ایران مهد تمدن دنیاست/ صنعت گردشگری همدان را در جهان توسعه می‌دهیم

  • کد خبر : 1283
  • 05 شهریور 1397 - 15:20
ایران مهد تمدن دنیاست/ صنعت گردشگری همدان را در جهان توسعه می‌دهیم

دبیرکل مجمع گفتگوی همکاری آسیا ایران را مهد تمدن دنیا و دارای مزایای باشکوهی برای عرضه در جهان دانست و گفت: با امکاناتی که فراهم شده، تلاش خود را خواهیم کرد تا صنعت گردشگری همدان را توسعه دهیم.

به گزارش عصر همدان، باندیت لیمچون امروز در اجلاس گردشگری همدان ۲۰۱۸  با بیان اینکه پیداش زیرساخت‌ها صنعت گردشگری دارای تحول شده است، این صنعت را یکی از صنایع درآمدزا در جهان دانست.

وی گفت: صنعت گردشگری می‌تواند یک منبع درآمدزا برای کشورهای در حال توسعه از یک سو و زمینه‌ای برای فقرزدایی از سوی دیگر باشد.

دبیرکل مجمع گفتگوی همکاری آسیا با اشاره به اینکه توسعه گردشگری ارزآوری و توسعه اقتصادی را در پی دارد، افزود: این صنعت فرصت مهمی را برای توسعه اشتغالزایی ایجاد کرده است.

وی با بیان اینکه این صنعت علاوه بر مزایای اقتصادی توانسته مزایای اجتماعی نیز ایجاد کند، گفت: این صنعت باعث گسترش فرهنگ و ارتباطات مردمی شده است.

لیمچون ادامه داد: صنعت گردشگری نه تنها باعث افزایش درآمد می‌شود بلکه تصویری مثبتی از ملت‌ها را نشان می‌دهد که باید این مهم مورد توجه قرار گیرد.

وی افزود: به عنوان دبیرکل مجمع گفتگوی همکاری آسیا اعلام می‌کنم این مجمع آماده همکاری با همدان برای توسعه گردشگری در راستای بهره‌مندی از این صنعت را دارد.

دبیرکل مجمع گفتگوی همکاری آسیا تأکید کرد: با امکاناتی که فراهم شده، تلاش خود را خواهیم کرد تا صنعت گردشگری همدان را توسعه دهیم.

وی ایران را مهد تمدن دنیا و دارای مزایای باشکوهی برای عرضه در جهان دانست و ادامه داد: پارسیان مردمانی خوش‌مشرب و مهمان‌نواز هستند چراکه داری میراث غنی برای معرفی به جهان هستند.

لیمچون گفت: مطمئن هستم ایران با تمام داستان‌ها و روایت‌ها و امپراتوری فارسی می‌تواند به عنوان مهد تمدن به جهان معرفی شود.

وی ادامه داد: عالیجنابان و حضار گرامی برای من افتخار است در این رویداد گردشگری بزرگ در همدان حضور دارم و تمایل دارم از فرصت استفاده کرده پیام تبریک ۳۴ کشور مجمع را در سال ۲۰۱۸ به شما ابراز کنم.

دبیرکل مجمع گفتگوی همکاری آسیا گفت: امروز زیبایی و فرهنگ مشخص همدان در میان مجمع شناخته شده و آنها این موضوع را در سطح وسیعی منتشر خواهند کرد.

وی افزود: در جریان اجلاس مجمع گفتگوی آسیایی که در مهرماه برگزار خواهد شد هیأت‌های ACD بازدیدی از ایران خواهند داشت.

لیمچون با تقدیر از نظام حمهوری اسلامی و همدان برای برگزاری این نشست گفت: اکنون با برگزاری این همایش بین‌المللی مردم این خطه را دنیا می‌شناسند و امیدوارم ایران با تصویر زیبایی که دارد به جهان شناسانده شود.

لینک کوتاه : https://asrehamedan.ir/?p=1283
  • دیدگاه‌ها برای ایران مهد تمدن دنیاست/ صنعت گردشگری همدان را در جهان توسعه می‌دهیم بسته هستند

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.