• امروز : چهارشنبه - ۲۳ خرداد - ۱۴۰۳
  • برابر با : Wednesday - 12 June - 2024
1
یادداشت:

آیا جریان انقلابی از یک سوراخ دوبار گزیده خواهد شد؟

  • کد خبر : 217841
  • 18 خرداد 1403 - 19:29
آیا جریان انقلابی از یک سوراخ دوبار گزیده خواهد شد؟
 امروز وحدت کلمه، آرامش سیاسی، اخلاق و خوش رفتاری و برخورد کریمانه با یکدیگر در میان جریان انقلابی رو به کم رنگ شدن دارد و جاهلانی در این میان بر آتش این اختلاف می دمند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی «عصر همدان»؛ تقریبا تمامی آنانی که دل در گرو انقلاب اسلامی دارند و کنشگری سیاسی امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری را سرلوحه فعالیت های سیاسی خود قرار داده و منش های سیاسی و خواسته های سیاسی و اجتماعی ایشان را نصب العین قرار داده و سعی می کنند آنها را در جامعه پیگیری کنند در انتخابات نیز به سمت کسانی خواهند رفت تا ذهنیت و رفتار وی با نظام فکری و سیاسی امامین انقلاب بیشترین تطابق را داشته باشد.

از جمله مهم ترین خواسته های امامین انقلاب در سیاست داخلی می توان به مسئله عدالت اجتماعی و رسیدگی به اقشار مستضعف در سرتاسر کشور، برخورد قاطعانه با تبعیض و فساد، تلاش شبانه روزی و مجدانه برای رفع مشکلات اقتصادی و معیشتی و برخورد کریمانه و حکیمانه با منتقدین و در سیاست خارجی دفاع از مظلومین عالم به خصوص مظلومان فلسطین، مقابله حکیمانه با استکبار جهانی و صهیونیزم بین الملل ،دفاع عاقلانه و حکیمانه از منافع ایران و برقراری پیوند با کشورهای دوست و همسو در عرصه جهانی.

این کنش گران سیاسی در واقع همان جریان انقلابی هستند که دوست دارند بهترین شخص در این عرصه میدان دار سیاست و اجرای کشور باشد.

اما متاسفانه در سیاست ورزی داخلی این همگرایی در بین جریان انقلابی به خوبی تبیین نشده و بعضاً به خود زنی هم رسیده است. تجربه تلخ انتخابات ۹۲ نشان داد که بر خلاف آنچه که جریان انقلابی می پنداشت شخصی که کم ترین اقبال عمومی به او بود چنان از فرصت پیش آمده استفاده کرد که راه چند ساله را یک شبه طی کرد و در عین ناباوری، هشت سال مدیریت اجرایی کشور به دست کسانی افتاد که کم ترین اعتقاد را به سیاست ورزی امامین انقلاب داشتند و شد آنچه شد…..

با شهید شدن رئیس جمهوری مردمی و انقلابی باز این جریان انقلابی است که با حضور پر تعداد کاندیداها و خود زنی برخی افراد در فضای مجازی درحال تکرار همان فاجعه سال ۹۲ هستند. به راستی نباید جریان انقلابی به خود بیاید و صحنه کشور را به خوبی ببیند. تا کی می خواهیم چوب ندانم کاری های برخی افراد در این صحنه را بخوریم. تا کی می خواهیم با خودرایی و خودخواهی، فضایی سیاسی کشور را دو دستی تقدیم به کسانی کنیم که کم ترین شباهت را با جریان انقلاب دارند و باعث خوشحالی دشمنان انقلاب شویم. به راستی می خواهیم از یک سوراخ دوبار گزیده شویم؟!

امروز وحدت کلمه، آرامش سیاسی، اخلاق و خوش رفتاری و برخورد کریمانه با یکدیگر در میان جریان انقلابی رو به کم رنگ شدن دارد و جاهلانی در این میان بر آتش این اختلاف می دمند.

لذا بر همه کسانی که دلسوز این انقلاب و کشورند و اعتقاد راسخ به رهبری حکیمانه امام خامنه ای (مدظله العالی) دارند باید از خود بگذرند و با وحدت ، یکپارچگی ، آرامش و عقلانیت راه #شهیدِجمهور را در دولت بعد ادامه دهند…..

 

دکترسیدعبدالله_شجاعی

لینک کوتاه : https://asrehamedan.ir/?p=217841
  • دیدگاه‌ها برای آیا جریان انقلابی از یک سوراخ دوبار گزیده خواهد شد؟ بسته هستند

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.