• امروز : چهارشنبه - ۲۳ خرداد - ۱۴۰۳
  • برابر با : Wednesday - 12 June - 2024
3
کپی برادری پاس و شهرداری از روی دست هم

آژیر قرمز برای دو همدانی لیگ دسته ۲

  • کد خبر : 2531
  • 11 آبان 1397 - 15:21

در لیگ دسته ۲، دو تیم همدانی دست و پا می‌زنند تا بعد از هفت هفته از این رقابت‌ها، زنگ خطر برای آن‌ها رسماً به صدا درآید.

به گزارش عصر همدان، دو تیم پاس و شهرداری که پیش از شروع بازی‌های این فصل لیگ ۲، هر چقدر سرنوشت‌شان با هم فرق داشت، حالا در ثبت رتبه‌ خود شباهت عجیبی به هم پیدا کرده‌اند.

هرچند داستان دو تیم با یکدیگر تفاوت دارد و تیم پاس همدان در حالی در قعر جدول گروه ۲ لیگ دسته دوم قرار دارد که از نظر هزینه‌کرد و جذب بازیکن به مراتب دستی بازتر نسبت به تیم شهرداری که قعر جدول گروه یک را اشغال کرده است داشت، اما در اصل قضیه تفاوتی نیست و دو تیم به هر شکل باید برای برون‌رفت از وضعیت قرمز خود چاره‌ای بیاندیشند.

این دو تیم به هر شکل پایگاهی مهم برای جوانان فوتبالیست همدانی محسوب می‌شوند و در صورت سقوط آن‌ها از لیگ ۲، فوتبال این استان ضرر هنگفتی را خواهد پذیرفت چراکه بازگشت از دسته‌ سوم به دسته‌ دوم کاری بسیار سخت و سنگین است.

در تیم شهرداری، بابک صمدیان که پس از موفقیت در ماندگاری این تیم در بازی‌های لیگ ۲ فصل قبل، امید زیادی به تداوم موفقیت و اثبات خود در فوتبال همدان داشت، تاکنون نتوانسته از ریسک قبول سرمربیگری این تیم بهره لازم ببرد، هر چند تیم او اسیر اتفاقات ناخوشایندی مثل مشکلات مالی بازیکنان و داوری‌های ضعیف لیگ ۲ شده است اما به هر شکل خروجی عملکرد این مربی جویای نام، نتایجی است که شهرداری ثبت می‌کند که فعلاً هیچ نکته مثبتی در کارنامه‌ی او بر جای نگذاشته است.

پاس همدان نیز این روزها با هدایت احمد جمشیدیان حال خوشی ندارد و خرید امتیاز ۶ میلیارد ریالی لیگ دسته دوم نیز انگیزه‌ای نشد تا این تیم اوج بگیرد و دوباره به همان جایگاه قعر جدول رسیده است.

انگار سرنوشت پاس با قعر جدول گره خورده است و امیدواریم که احمد جمشیدیان در اولین آزمون مربیگری خودش با شکست مواجه نشود.

هر دو باشگاه در بستن تیم‌های خود در ابتدای فصل مشکلات فنی و مالی زیادی داشتند و آن طور که باید نتوانستند مهره‌های خوبی را از بازار نق انتقالات جذب کنند.

این دو تیم که در کما قرار گرفته‌اند و هفته به هفته فرصت فرار خود از منطقه‌ی خطرناک جدول را از دست می‌دهند نیازمند توجه جدی برای برون‌رفت از این وضعیت خود هستند که باید دید چه تدبیر و نقشه راهی برای خروج آن‌ها از بحران اندیشیده می‌‌شود.

لینک کوتاه : https://asrehamedan.ir/?p=2531
  • دیدگاه‌ها برای آژیر قرمز برای دو همدانی لیگ دسته ۲ بسته هستند

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.