معاون اجتماعی پلیس استان همدان:

انگیزه قتل یک خانم ۵۵ ساله در شهرستان کبودرآهنگ در حال بررسی است

حسین بشری از یک فقره درگیری در یکی از مناطق شهرستان کبودرآهنگ خبر داد و گفت: انگیزه قتل یک خانم ۵۵ ساله در شهرستان کبودرآهنگ در حال بررسی است.

به گزارش عصر همدان، حسین بشری، معاون اجتماعی پلیس استان همدان از اعلام یک فقره درگیری در یکی از مناطق شهرستان کبودرآهنگ به فوریت های پلیسی در دو روز گذشته خبر داد و اظهار کرد: بعداز اعلام این درگیری، بلافاصله مأمورین شهرستان در محل حاضر و با پیکر بی جان یک خانم و یک مرد میانسال مواجه شدند.

وی با بیان اینکه فرزند این خانواده مدعی شده فرد قاتل وارد منزل آنها شده و مادرش را به قتل رسانده است، گفت: نامبرده با شنیدن صدای درگیری به کمک مادرش رفته و با زدن چند ضربه به قاتل او را مهار و با کمک همسایگان موضوع را به پلیس اطلاع داده است.

بشری افزود: قاتل در تحقیقات اولیه به ارتکاب قتل اعتراف و مدعی شده یک دستگاه موتورسیکلت به این خانواده فروخته و پول آنرا دریافت نکرده و وقتی برای گرفتن وجه به درب منزل آنها رفتم با این خانم درگیر و چند ضربه به او زدم و در همین حین پسر خانواده آمد و با من درگیر شد.

معاون اجتماعی پلیس استان همدان خاطرنشان کرد: تحقیقات پلیس برای مشخص کردن علت و انگیزه دقیق این پرونده در حال بررسی است و گمانه زنی های مطرح شده مبنی بر سرقت فعلا تایید نمی‌شود. بدیهی است نتیجه بررسی فرضیات پلیس متعاقباً اطلاع رسانی خواهد شد.

انتهای پیام

آخرین مطالب