فراخوان ثبت نام هشتمین جشنواره جایزه تعالی مدیریت تعاونی

رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان ملایر از آغاز زمان ثبت نام هشتمین جشنواره جایزه تعالی مدیریت تعاونی در سال ۹۸ خبر داد و گفت: فرایند ثبت نام تا بیستم مرداد ماه ادامه خواهد داشت.

به گزارش عصر همدان، غلامرضاکارگر گفت: این جشنواره هر ساله به منظور ایجاد فضای رقابتی تعاونی ها و تشویق آنها برای انجام عملیات خود ارزیابی و شناخت نقاط قوت و زمینه های قابل بهبود و ایجاد فضای لازم برای تبادل تجربیات موفق تعاونی ها در سطح کشور برگزار می شود.
وی گفت: با معرفی “مدل تعالی مدیریت تعاونی” و “جایزه ملّی تعالی مدیریت تعاونی” از سال ۱۳۹۱، بسیاری از مدیران شرکت های تعاونی توانسته اند با استقرار مدل، به چارچوب مناسبی برای اعمال روش‌های نوین مدیریتی در اداره امورتعاونی خود دست یابند و نقاط قوت و زمینه‌های قابل بهبود خود را شناسایی و در جهت تعریف و اجرای آنها گام بردارند.
وی تاکید کرد: تمامی شرکت ها، اتحادیه ها و اتاق تعاون شهرستان در بخش های مختلف اعم از تولید، توزیع و خدمات در صورت انجام خودارزیابی بر اساس الگوی تعالی مدیریت تعاونی، به اجرا گذاردن برنامه‌های بهبود و فراهم‌سازی سایر مقدمات می‌توانند متقاضی جایزه ملّی تعالی مدیریت تعاونی باشند.
وی ادامه داد: علاقمندان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت فرم ثبت نام تا ۲۰ مرداد ماه به وبسایت جشنواره به نشانی http://www.taavonaward.ir/ مراجعه کنند.
وی افزود: بر اساس برنامه زمانبندی شده این جشنواره، تعاونی ها تا ۱۵ شهریور‌ باید نسبت به ارسال اظهار نامه اقدام کنند و ارزیابی و بازدید از تعاونی ها نیز تا ۱۵ مهر ماه انجام خواهد شد.
رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان ملاید زمان برگزاری هشتمین جشنواره جایزه تعالی مدیریت تعاونی را آبان امسال اعلام کرد.

انتهای پیام/

آخرین مطالب